du broliai


du broliai

youtube.com/watch?v=cYMfb6tqwqs

su šiuo teiginiu sutinku visu 100%

Tipo jei zmogus pasirenka ne toki jau gera daikta, smegenys padaro taip, kad jam pradetu atrodyt, kad tai geriausias pasaulyje pasirinkimas. Nu kad zmogus nekentetu pasirinkes neteisingai su šiuo teiginiu sutinku visu 100% Cia tai teisingai pasakyta

Tipo jei zmogus pasirenka ne toki jau gera daikta, smegenys padaro taip, kad jam pradetu atrodyt, kad tai geriausias pasaulyje pasirinkimas. Nu kad zmogus nekentetu pasirinkes neteisingai su šiuo teiginiu sutinku visu 100% Cia tai teisingai pasakyta tai jau tikrai Gerai

Tipo jei zmogus pasirenka ne toki jau gera daikta, smegenys padaro taip, kad jam pradetu atrodyt, kad tai geriausias pasaulyje pasirinkimas. Nu kad zmogus nekentetu pasirinkes neteisingai su šiuo teiginiu sutinku visu 100% Cia tai teisingai pasakyta tai jau tikrai Geraiman kažkaip dažniau mintyse būna žodžiai “nu i nakui kokį gaidį nusipirkau”, o ne “va čia tai žiauriai gerą daiktą paėmiau” Cha cha

Cia jus vel apie Mondeo?

o kuris is jusu komentatoriu paskutini karta pirkote nauja automobili?

Miegantis

o tam būtinai reikalingas naujas automobilis? Manau, užtenka ir paprasto daikto, aka telefono ar pan.

as ir pvz galvoju kad mano senoviska a6 81kw yra geriausias pasirinkimas pasaulyje Cha cha Cha cha

gavau darbe telefa priestvanines galaxio kartos ir vsisiems sakau, kad tai geriausias Gerai Taip valykit nx su savo edzais, pas mane kitkatas uztat Gerai

VIN’as butent kuris cia pirko uz savo bashliu, o ne imone Taip

Plia, pakeisiu niką į howmuchisthefish, ba judviejų nebeskiriu Cha cha

zhydas nupiso ideja, keisk jo

“Cia galioja, tik kai pastoviai perki ne tokius gerus daiktus” Gerai Cha cha

realiai bent man biski kitaip,nuperku jei koki kakarieku,tai nx kuo greiciau parduodu ir px kiek i minusa Juokiasi…cia gi 1:1 su Moteris…nu tipo stora ir px,bet skaniai valgyt daro,nors eina su ta stora ir kazkodel net neziuri i jos sikna,o ziuri i riestarures soskes,kurios valgyt nemoka taisyt Valio

realiai tai as privengiu tu vairuotoju su verso ir avencisais,ypac jei koks uz vairo perbales ir su akiniais(nieko pries neturiu zmoniu su akiniais)ir nelabai suprantu,is kur pas juos tas noras aplenkt bmw,uzkist,spaust,neileist? Pavargęs

jie jaučia pasitenkinimą taip padarę Cha cha

tojotistai kovoja su bmw vadylom ju bmw vadylu taisyklesmis Šypsena o man tai px kelyje visi vienodi,kartais tojotistai pjauna,kartais bmwistai. I siaulus su 730ld alekiau cipuotu. Ble sveikatos per akis. Gamykla 170kw