"driftas"


“driftas”

vakar jamiau dideli posuki su tdi-nu,vos neuzsimusiau,nes smarves neuzteko dajamt kokia 30metru Cha chava su sita foto fiskas budavo ok posukiuose ziema Apkabinimas Laimingas

cipuot tdi Klasta Cha cha

dek cipa Taip

prisiziurejai greiti ir isiute? Juokiasi

kipsas-woodzis deze aftomatas-nusuks karobke papildomi arkliai Cha cha

under- Cha chasiaip slidi kelio danga,platus kelias su posukiu,tai uzmeginau kaip ir su buvusia darydavau,jau galvojau reiks kakalus kratytis is kelniu Vau! Cha cha

daknisa tie automatai,per juos ir mano volga neragavo cipo Nežinautada belieka vazineti kaip ir visi eisme Cha cha

buvo tukstanti milijonu kartu Ufff

^ na nedaknisa kai normalus motoras stovi,bet siaip mechanika man daugiau nebegalioja,man auto su mechanika tai didelis minusas Šypsena

mechanika ir lavonvezis sakau NeNE Piktas Veee Automatas + sedanas sakau TAIP Taip Cha cha

Chuliganiskai emei ta posuki ? Cha cha Tada pagal KET Chuliganiškas vairavimas 1000-2000 LT bauda su 1-2 metu teises vairuoti atemimu. Sprendzia policija Cha cha Valio

poziurio klausimas cia - as kai nusiteikes ir zinau kad mano automatas uzsilenks ar anksciau ar veliau, tai atsukta 500 einsteinu ir nesuku galvos Cha cha kai sulus, vel galvosim. Foundation, kas cia tau su tais mentais? Cha cha kaune ner nei vieno ziedo ar posukio kurio nebuciau “chuliganiskai” paemes…

under geraij pasakIta Gerai Taip

reikia numigt Gerai Apsvaigęs Miegantis

nu normalus kitiems gali pasirodyti ir 2.0 su kokiu 100kw,bet siaip automatas turi siokia toki minusa pas maziau galingas masinas Nekaltas

wialniaz, o nors viena zieda ar posuki xujiliganiskai esi emes pareigunu akivaizdoje ? Cha cha Valio

as jamiau akivaizdoje Gerai aisku su darbine ir su rankiniu Cha cha

youtube.com/watch?v=w6ubM9syGA4

audi Blogai Moteris Gerai Gerai Myliu