-=[Dredai]=-

žinok, reik iš anksto pasiruošt morališkai dredams-daug laiko suėda.
Kalbu iš patirties-turėjau, draugas dar atkalbinėjo, nes pats turėjo kažkada, bet kadangi daug laiko jiems neskyrė, tai teko kirpt. Aš irgi kirpau, nes pritrūkdavo laiko juos prižiūrėt. O pradžioj tos priežiūros tikrai reik nemažai-kiekviena dieną velt, juk plaukas pradžio neklauso, jį reik statyt į vietą Šypsena
Dar patariama pradžioj plauti tik vandeniu, o vėliau jau ir muiliuku galima pasinaudot.
Ir dar vienas dalykas-plaukas atauginėja, tai tas vietas irgi reikės davelinėt pastoviai.
Man darė viena pana, Vilniuje, mokėjau 180lt. Plaukai gan ilgi buvo.
Ech su nostalgija prisimenu savo dredukus Flirtas Tokie gražūs buvo, o ir dėmesio nemažai sulaukdavau Juokiasi Bet svarbiausia kaip pats jautiesi nešiodamas juos.

Jei kas ryšis šiam žingsniui, galiu parekomenduot dreadmaker’ę.

Va čia jau tokie nedažiūrėti http://austina.zoto.com/img/45/b1dac61ee2cabd477d3f2044465c1f93-.jpg

yetau mergyt bet pas tave labai nekokie tie dredai ebnt jau is nuotraukos. as zinau jau pas ka dredus darysiuos ir maciau fotografijas kaip jei padirbejo,tai sorry su tavo ner ka net lygint. suprantu kad dredai reikalauja prieziuros bet tikrai zinau kad ne tiek daug kaip cia visi dievagojjasi. o apie plauku ataugima tai puikiai pati suprantu,bet pas mane kadangi plaukai nesveikai letai auga tai man nelbj didele problema. krc zodziu reik rinktis pas ka dredus darytis nes kokybe ir profesionalumas labai daug reiskia. num vln tai yr du zmones kuriem patikeciau savo plaukus,o kitur tj net nzn. suddredzius man ir draugai galetu suvelt,bt kas is to jei paskui nezinosi is vis ka su tais plaukais daryt.

patikėk, darė profesionalas, ir pradžioj jie gerai atrodė Juokiasi
juk rašiau, ta fotkė daryta kai jau nesususitvarkiau su jais Šypsena

bajka ir nesutvarkyti… ;] Gerai

nu man tai kazkaip sunku patiketi kad profas dare,nes pazistu zmoniu kurie dreduoti vaiksto tris ar daugiau metu bet ju dredai i kaltunus kazkokiu nepavirto,tik saknis susitvarko ir vsio. Nekaltas

Cha chaCha chaCha chaCha cha Juokiasi cia tavo tokie dredaj??? vargse… kas dare? sori bet tikraj ne profas. man dare drauge ir jie nors ir nebegrazus buvo po kazkiek lajko vistiek nebuvo tokie kokie cia… Juokiasi

stilingaj atrodoTaip pati ne uz ka nenoreciau,gajla plauku ir siajp,manau,netiktu,bet ant kitu galvos atrodo graziajTaipMyliu

man kazkodel atrodo, jog tiems dreduotiesiems visi prikaisioja svaros taisykles ir higiena ir lia lia lia. as suveltais plaukais vaikstau, ir esu palydima komentaru "siaip, gaga, kartais ir pasisukuoti galetum" o kas butu jei su dredais atreiciau?! bet man grazu siaip. taip cool atrodo

Neesu dredu megejas, bet man grazu buna kaip pvz. tarkim gale yra kokia ~10 dredu ilgu, o visur kitur siaip neilgi plaukai, tokia hc’ova shukuosena visai grazi atrodo, ar kad ir aplamai ilgi surishti dredai y kasa visai graziai atrodo kartais. Bet mano nuomone merginoms dredai netinka, bent jau kiek pastebejau Šypsena

Turiu prašymą. Mano pažįstamas užsienietis paklausė manęs, kur galima būtų Vilniuje nusipirkti vaško dredams or smth. Žodžiu, kad galima būtų laikyti tuos dredus tvarkoje. Aš su tais dredais nieko bendro neturiu, tad gal kas nors iš Jūsų galėtų man pasakyti, kur tokį vašką galima būtų įsigyti?
Dėkoju.

Gerai

dredai graziai atrodo, bet kad ir kaip graziai jie beatrodytu - pati nesipinciau . Ne

Plaukų gadinimas, nors ir gražus.Laimingas

labai gražu normaliai sutvarkyti dredai.ypač ilgi ir ne negrųValio

[quote] labai gražu normaliai sutvarkyti dredai.ypač ilgi ir ne negrų

[/quote]
kas cia per rasizmas?

Gerai :}
kill nigaz, white power!! LaimingasBe be be joke…peace KietasAngelas

Dredai rūūūlina!
xDDDDD
Pati esu ne kartą pasidarius…
Bet ne visą galvą,
tik po kelis…
(blush)
xDDDD

sendien sugalvojau kad ir as noriu dredu.
turiu ~30cemu ne tiesiu plauku.
tik diploma apginsiu ir supinsiu… Cha cha

Aš pati dredus turiu, tad nieko blogo kaip ir negaliu pasakyti Šypsena aišku, jiems reikia dėmesio, priežiūros ir rūpesčio. Labai erzina, kai prikišinėjama nehigiena mums, juk šiaip dredai plaunami kas savaitę, tai ne taip ir retai Nekaltas

tik gaila, kad vis daugėja 11mečių, kurios susivelia dredus, nes jom "cool atrodo", juokinga ir gaila…

Turint tokią šukuoseną reikia jausti ir tam tikrą atsakomybę.

Tai va.
Tas, kas nori, patariu labai labai pagalvoti.

vilniuje, deja, nėra. kaip ir visoje lietuvoje. Man draugė vežė iš Anglijos, Olandijos, Vokietijoj irgi radom kažkur. Vilniuj gali ieškot nebent per pažįstamų pažįstamus, kurie užsiima dredų darymu ir galbūt važinėja į užsienį.
Iš bėdos, galima naudoti ir paprastą vašką, bet nepatartina…

Gal kas žino kur Vilniuje daro dredus? Šypsena