-=[Dredai]=-

man tai visai fainai…Cha cha bet ne man.i kitus uztenka paziuret…JuokiasiJuokiasiJuokiasi

aj visai grazhu zmonem kuriem tinkaŠypsena bet jau geriau baxurui pasidaryt nes panelem nelbMirkt nors buna ishimchiu

[quote]man tai not goodNe

Labai gražu pažiūrėti, bet pati nesidaryčiau. Plaukų gaila. Cha cha

Galiu pasakyt labai nedaug tvarkingų dredų esu matęs, taigi mano nuomone Ne nu esmė tokia šukuosena ir priežiūros reikalauja, aš manyčiau, kad plaukus reiktų vos vos pavelinėt kas savaitę, nes paskui jie (dredų turėtojai) atrodo lyg su antenomis.

Mano draugė dredus paprasčiausiai išsišukavo. Aišku, reikėjo po to nemažai pakirpt plaukus ir išsipešė kažkiek (sakė, suprato, ką jaučia pudeliai, kai juos šukuojaJuokiasi), bet plikai kirpt tikrai nereikėjoMirkt

Neįsivaizduoju kaip tie plaukai atrodyt poto turėjo…po tokio plaukų išdirbimo, reikia nusiskust, kad ataugtų sveiki ir gražūs. Arba tiesiog nebevelt jų paskui ir jie augs normalūs, o paskui iki kažkokio lygio daaugusius galima palikt o dredus kirpt.

Taip, jinai kurį laiką plaukų jau nebevėlė. Bet čia gal ir nuo pačių plaukų priklauso, nes tos draugės plaukai stiprūs, velnias neimaCha cha, kita po tiek dažymų seniai nuplikus būtų. Bet va ne visiem tenka plikai kirptŠypsena

Nebus taip, kad kokią dieną nubus, galva pakels, o plaukai vis dar ant pagalvės Cha cha

Visko gali būt, tokie dalykai anksčiau ar vėliau turbūt vis tiek atsiliepiaNekaltas

nu jo. prie pat saknu tai tuos nesusistovejusius da galema isardyt, o kitu tai ne Ne
ale pas kaikuriuos jie nesusiguli ir issiardo. (drauge issipyne pranesiojus 2 metus).
tai vat Laimingas

liux dalykėlis Geraiir žmonės, kurie juos turi fantastiški, tačiau nežinau ar ryžčiausi tokiam dalykui, nes pasidžiaugusi pora savaičių jau verkčiau kad atsibodo Užsispyręs Cha cha

O negi nenori tapt fantastišku žmogumi?!

Kaip liaudies išmintis byloja, ilgas plaukas - trumpas protas. Matosi, pažvelgus į dredų “turėtojų” rašto kultūrą… Asmeniškai man dredai labai negražu. Gražūs plaukai turi atrodyti kaip šampūnų reklamose, o ne suvelti į kaltūnus Nekaltas

ir tu is reklamu plaukai bewejk ilgi alei vieno… nu bet cia kiekvienas pagal savo skoni vertina ;] kolkas cia dredu nemyletoju maziau Liežuvis ;]

man tai slykstu Veee

mano drauge buvo pasidarius, tei labai graziai atrode TaipGerai bet aisku ne visiems tinka Nekaltas

Ir jie tas priemones siuntė iš Amerikos? Kvankt?

Uh, Dievaži, negaliu priskaičiuoti, kiek draugų turiu, nešiojančių dredus… Ir dar daugiau pažįstamų… Nu, man tai gražu. Bet ne visiems tinka… Keletą nevykusių pavyzdžių žinau. Tačiau, kai gerai atrodo, tai labai Gerai Nors pati tai tikrai nesidaryčiau.Juokiasi

jei normalus dredai gerai suvelti tai ju neissukuosi ir jei kokybiskai padaryti tai lbj gerai atrodo ir ju nereikia kai cia kazkas sake kas savaite pevelinet. as pati vasara darysiuos dredus. labai grazu ir patogu. bet ir nepigu. planuoju uz dredus sumoket apie 400lt… bet negaila. skustis paskui visai plikai tai nesiskusiu. pries kerpant gi galima plaukt kazkiek laiko kad saknys ataugtu ir tik tada kirpt. manau man bus visai issukis apsikirpt tarkim eziuku :}}}