Draudiminis įvykis: prakirsta nauja padanga, kurios prekyboje nėra tęsinys

Draudiminis įvykis: prakirsta nauja padanga, kurios prekyboje nėra tęsinys

Autoįvykio metu prakirsta nauja padanga (Maxxis Wintermaxx), kurios prekyboje šiuo metu jau nebėra. Prieš autoįvykį buvo keturios vienodos padangos. Draudimas siūlo sumą už vieną padangą, bet nesidėsiu gi vienos kitos rūšies padangos Piktas Ar tikrai tokiu atveju žalą patyręs tretysis asmuo nuostolius turi padenginėti savo sąskaita? Gal kam teko pakliūti į panašią situaciją?

Ačiū už suteikta info. Tik please, nerašykit, kad kvailai elgiausi pirkdamas mažai žinomos firmos padangas Žliumbia

nenorek pasipelnyt is draudimo, kol duoda nors uz viena tai ciupk pinigus ir dziaukis jog gavai, va tokios tokeles, Kietas

Aš ne pasipelnyt noriu. Pas mane buvo 4 naujos padangos. Tai man čiupti pinigus už vieną padangą, o už kitą mokėti iš savo kišenės? O už tą vieną tai tikrai užmokės ir nėra čia kur skubėti.

sunku su tuom draudimu kovoti. Pabandyk opeloit i keliu eismo tasykles draudziancias vazinet skirtingmis padangomis. gal pades. bet seip jeigu skandalinsi tai gal ka ir gausi.

Mane tiesiog labai papiktino toks faktas:
Padangos kaina buvo 150-170lt(pirkau vasara). Draudimas pradžioje siūlė 150lt. Kai pradėjau reikalauti už dvi, tai sako:
-nu tai kaipnors pakelsim tau iki 200lt. Eik į maxima ir nusipirksi dvi… Pavargęs

Sekmes ieskant teisybes! Bet jei atvirai, tai draudimo vietoj irgi daugiau tau neduociau!

taip…tau prakirsta viena padanga? atsakymas -TAIP…tai jie ir moka uz viena…
pagalvok - jei tu butum ju vietoj…ar uz tiks sugadinta daikta moketum ar uz du tokius daiktus??
dumat nada galavoju

Logika labai paprasta. Kazkas padare tau zala - sugadino automobili, t.y. padare ji netinkamu naudoti. Atsakomybės subjekto pareiga yra atlyginti tau zala pilnai, kas shiuo atveju reishkia vel padaryti auto tinkama naudoti. Deja automobilis su skirtingomis padangomis ant vienos ashies nera tinkamas naudoti (to neleidzia KET), taigi zalos atlyginimas bus pilnas, jeigu jie kompensuos dvieju padangu kaina. Taciau tai teorija. Norint ja paversti praktika tau reiks pasishvesti ilgoms teisminems proceduroms, kuriose turesi irodinėti, kad tikrai isigyti kita tokia pacia padanga yra neimanoma. Bet gal tau bus paprasciau, jeigu prashysi ne pinigu, o pareiklausi tiesiog suremontuoti automobili Cha cha ? Tada jiems nori nenori teks deti dvi vienodas padangas ant vienos ashies.

Tai nereikia nekokybiškų pirkti. O už gautus draudimo pinigus Gali juk dvi nusipirkti o tą vieną pasidaryti atsargine.

Kokias šaltiniais vadovaudamasis teigi jog Maxxis padangos nekokybiškos?
Kur man už tuos gautus 200lt nusipirkti dvi kokybiškas?

Man taip buvo, buvo pramusta viena padanga, kurios nebuvo pardavime. Draudimas dengia uz viena. Tas servisask, kuris tvarke mano masina, visur skambinejo, kol uzsake tokia pacia. Kazkokia firma atveze jiems.

Ieškojo ir man servisas ir pats visas padangų imones apskambinau. Vienintelis pasiūlymas - užsakykit, po dviejų mėnesių turesim
Nustebęs Čia Šiaulių padangų servise taip pasiūlė. Tik kad man žiema baigsis po 2 mėnesių. Nežinau

Taip, bjauri situacija. Mano buvo nauja auto, tai ir tai kol dalis susisiunte man ja taise du menesius, be to, vasara, tai net nepajutau tu padangu. Tik zinau kad keikesi vadybininkas kad visai lietuvai skambinejo kol uzsake. Bet draudimas nemokes uz visas Ne.

[quote]
byta rašė:

tu jauciu pirma karta susiduriai su draudimo komp., tu gauni pinigus uz sugadintas detales o ne uz moraline zala, taigi neišspausi is š vasko, dziaukis gaves 200lt,ir kai gausi pinigus tai greiciau beg is ten kur gavai, nes persigalvos, mat kalbu todel, jog turejau reikalu su draudimu ir vos ne vos gavau pinigus

Kietas

Padangos buvo naujos… Nekaltas Nekaltas
Norėčiau priminti , kad pagal kelių transporto priemonių vertinimo instrukcijas nauja padanga sumontuota ant ratlakio ir uždėta ant automobilio jau praranda 20% savo kainos , tai tik imk tuos lt kur siūlo už vieną naują padangą , o tai dar kokį 30% nuskaičiuos … Taip

A700
Labas

Na turėjau reikalų su dviem draudimo bendrovėm. Ergo Gerai. Paprašius, pervedė pinigus dar negavę pažymos iš keliukų. Su Snorgo Garantu pirmą kart susiduriu. Aišku vilties mažai, kad dar nors litą pripaišys. Kol tiksliai nesužinojau jog pinigų negausiu, tai ir nesinori nuleist rankų.Nustebęs

Istorijos pabaiga:
Draudimo bendrovė sutiko apmokėti už dvi padangas Cha cha
Kantrybės išnaudota nemažai. (tel. sąsk. taipogi)
Ne kažką sutaupiau, bet vat ant širdies palengvėja radus teisybę ant svietoCha cha Kitakart mokėsiu elgtis panašioj situacijoj ir dar kitiem patarsiu Cha cha

ŠIRDINGAI DĖKOJU LIETUVOS RESPUBLIKOS TRANSPORTO PRIEMONIŲ SAVININKŲ IR VALDYTOJŲ CIVILINĖS ATSAKOMYBĖS DRAUDIMO BIURO ŽALŲ ADMINISTRAVIMO DEPARTAMENTO EKSPERTUI R.B.