Dragon spiningas

620 lt, bet dar pasiryžęs pasidėrėti, bet kaip ten išeis nežinau

Šito modelio užmetimo svoris ne 10- 21, bet 10,6- 35,4 grMirkt

Turiu Technium DF 270 3- 15gr. Gaudžiau 3 sezonus- iš valties, ežere, pagrinde vobleriais, kartais sukriukėmis. Normalus kotas, be kažkokių “siurprizų”. Meta pakankamai toli, voblerių darbas jaučiasi, gerai laiko užkibusias žuvis. Iš minusų- per ilga rankena, guminėj valtyje dažnai baladoja per šonkaulius, bet tai būdinga daugeliui Shiman’ų.

atsiprasau, taip teisus esi,šitą žiūrėjau St.Croix Avid AS90MF2

Smagus sitasŠypsena Geras pasirinkimasŽvaigždė, nors 9’6 universalesnisNekaltas bet brangesnisNekaltas

kuris iš šių smagesnis AS90MF2 ar AS90MHF2

rinkausi AS96MF2 del universalumo-tiek lydeku zuklei, tiek zvejybai upejeGerai

AS90MF2 ismetimas toks pat kaip ir mano mineto. Mano poriekius tenkina 100 proc

[/quote]

rinkausi AS96MF2 del universalumo-tiek lydeku zuklei, tiek zvejybai upejeGerai

AS90MF2 ismetimas toks pat kaip ir mano mineto. Mano poriekius tenkina 100 proc

[/quote]

Aišku, dėkui už info, o ką manai apie "Talon" kotus?

vat as upei spiningo ieskau, jau ne viena nusipirkes ar siaip ciupinejes esu ir kazkaip geriausia ispudi paliko shimano lesath. kaina aisku jomajo, bet patiko labiau nei keletas kroiksu ar lumisu…

turiu AS86MHF2 viskas taip pat kaip AS90MHF2 tik siek tiek trumpesnis (2.6m ilgio). Labai smagus kotas tik siek tiek trumpokas kaip nemunui ir masalus virs 20gr siek tiek baisoka su juo metyt, nors uzmetimas rasomas ir 10-35gr. bet realiai geriausiai su juo metasi 16gr pjautine…
Nekaltas

rinkausi AS96MF2 del universalumo-tiek lydeku zuklei, tiek zvejybai upejeGerai

AS90MF2 ismetimas toks pat kaip ir mano mineto. Mano poriekius tenkina 100 proc

[/quote]

Aišku, dėkui už info, o ką manai apie "Talon" kotus?

[/quote]

Nesu ciupinejes, todel be nuomonesNe

Taip maciau ir as Cha cha as galvoju kaska va is situ dvieju Nekaltas nu aisku jai negailint Pinigai geriau Aspire bet kaina ir
virs 800 LTCha cha o va sekantis virs 600 jai neklystuNekaltas

Įdomi diskusija išsivystė, bet ne apie Dragon. Kam įdomu, galit pasižiūrėti http://www.fishing-mart.com.pl/en/products.php?groups=5&assortment=3&p
roducer=27

Apžiūrėjau ir St.Croix, ir Talon ir daug kitų. Išsirinkau Dragon, nes man pasirodė geriausias kainos ir kokybės santykis. Žvejojau jau kelis kartus, esu l. patenkintas. Rekomenduoju.

Nekaltas

Aišku, kalbant apie Dragon, minėti St. Croix, LOOMIS arba Talon nelabai korektiška: ne ta “svorio kategorija”
Bet savo klasėje ir ekonominėje nišoje šitie kotai turi neblogų pasiekimų:
http://www.firmadragon.pl/strony/artykuly/testfiskie.html
Tarp testavimuose dalyvavusių gamintojų nėra nei vieno iš aukščiau minėtų, bet sąrašas vistiek įspūdingasNekaltas

[/quote]

Aišku, kalbant apie Dragon, minėti St. Croix, LOOMIS arba Talon nelabai korektiška: ne ta "svorio kategorija"

[/quote]

Na pažiūrėjus į kainą drogono HM t.y 989 lt, kodėl gi nesulyginus ir su St.croix , talonu ir kitais panašiais.Manau kaina turi atitikti kokybę, nejaugi dragonas iš lempos kainą uždėjo?

Labai mažai kol kas informacijos apie HM serijasNežinau

Bet kokiu atveju, Dragon’as su minetos serijos kotais i rinka islindo palyginti visai neseniai…

As rinkciausi laiko ir konkurencijos patikrintus irankiusNekaltas

Va cia pritariuNekaltas

Pagrinde taip ir daromMirktCha cha