Dragon spiningas

Na,ka pirkt kazkoki tai Dragon uz 269 lt ar net uz 800 lt,tai jau tikrai tada geriau pirkt auksciau isvardintu gamintoju kotus,nes ne kuriems is ju ir lifetime garantija yra.

Pritariu Zhulikui- uz 800 Lt jau galima Croix Avid su lifetime garantija paimt.

Neaisku i kokiu parametru spininga taikaisi,tai ir ta kaina gali but ir labai konkurencinga net renkantis g.loomis (as savo sunkios artilerijos G.loomis STR1265S pigiau parduociau),o ir siaip uz tokia kaina jau galima drasiai imt rimta daikta.Ir nebutina ir net nereikiaKvankt? tokios klases daiktu pirkt is perpardavinetoju,kuriems “ne v padlu” uzsimest vos ne 100% antkaini (pvz.Romada su g.loomis prekem)

Uz 800 lt galima praktiskai bet koki gera spininga paimt.Juk tai beveik 300 usd.Tik netingek palandziot po e-bay ir tikrai nereiks net puses tiek moket uz 90% Lamiglas ir 100% St.croix avid.

Aš galiu parsiūsti ir iš statu kotą, bet reikia pirmiausiai palaikyti rankose, apčiupinėti ir tik tada kažką bandyti pirkti,o jei jau labai patiks tai ir čia nupirksiu.O reikia man, fasto, 2.85-3 m ilgio,užmetimas iki maždaug 30 g, vienu žodžiu ežerui, dabar turiu scierra edp 9.3 pėdos 12-26g, jis man šiek tiek per minkštas ežere.Upelyje viskas tvarkoj, jokių priekaištų.Tai va dėl šios priežasties nutariau įsigyti vieną, bet gerą kotą, nepagailėčiau turbūt ir 1000 lt, jei jau labai patiks.Dabar ieškau variantų.Prieš pora valandų buvau naujoj parduotuvėj ,rygos g., žiūrinėjau talon,10 f,10-35g, fastas, bet nepatiko,kažkoks pasirodė sunkus.Gal galit pasiūlyt kokius nors variantus, bučiau dėkingas ir neliksiu Alus skolingas, nes visur tik ir girdžiu-šitas pats pats geriausias, aš pats tokį turiu ir t.t.

yra toks Talonas SRX 904-2F, 275, 10-28g, jei jau užsiminei apie tai, panašus į tokį kokio maždaug tau reikiaMirkt

gali tikti St.Croix Avid AS90MHF2 ilgis 2,74 m; metymas 10,6-35,4 g; koto svoris 147 gramai Nekaltas
garantija gera Taip

Manau geras sis variantas rimtesniems masalams,pats labai panasu turiu kaip sis GeraiGeraiGerai Tik manau gal karts nuo karto reiktu sujungima kokiu spec tepaliuku patepti,kad ilgiau tarnautu,spinas tai gan brangokas TaipGerai???MirktLabas

Kur galima nuvažiuoti pažiūrėti tokį spiningėlį ar panašų?

croiksais fabuose prekiauja
fabijoniskiu 2

Va cia irgi daug logikos neizvelgiu perkant Dragon uz tokias sumas, geriau jau daiktaKvankt?

Kodėl visi taip šventai įsitikinę, kad brangūs Dragonai negali būti geresni už kokį nors Croixą???

P.S.: išreklamuotas įvaizdis dar ne viskas. Taip

Nu kazkaip nedrisciau pirkt daikto, kuris dar nera saves parodes visapusiskai. GAl jis ir dar geresnis, bet kol kas tokiu duomenu manau niekas nezino. Va po 5-10 metu… Sioj vietoj bandomuoju triusiu nenorciau butNe

Vat,Tu man pasakyk,kaip gali but “greitas” spiningas kurio darbinis diapazonas toks platus?Nekaltas Parasyt ant jo galima daug ka,bet tai nebutinai bus tiesa.As manyciau,kad jis bus panasus i potvirti botaga.

As sau ieskojau kazko panasaus kai vaziavau i Rusija ir neradau nei cia ,nei ten. Na,ten dar dar kazkas panasaus buvo -Daiko Desperado,bet gi jo kainaVau!,o isciupinejome apie 50 rimtesniu kotu - Talon,Daiwa,St.Croix,Lamiglas ir pan.Todel pasiemiau syrpotrieba is g.loomis - STR1265 S.Dabar jau suprantu,kad tiek sitas kotas is GL2 medziagos,tiek VT turimas panasus is IMX,yra sunkus pabotaginiai kotai (mano bene 280 gr),nors visgi skirtumas tarp GL2 ir IMX yra zymus ,o IMX yra zymiai greitesnis,nors ilgis ir darbinis diapazonas beveik vienodi.
As ieskojau koto didelems upems ir jurai,bet kam tau reikalinga tokia sunkioji artilerija ezere?Nematau logikos pirkt ilgesni nei 2.7 m kota zvejot ezere ir dar is valties.Bus nepatogu su juo dirbt.
Praeitais metais per konfos rudens uzdarymo “varzybas” turejau pasiemes isbandymui St.Croix Premier 2.7 m gramatura apie 10-30 gr.Tai is kart supratau,kad jo neimciau net ir uz 100 lt - botagu botagas.
Todel sau isigijau G.Loomis STR 1084S Slate IMX 2.7 m (11-21 gr).Bet dabar jau pradedu manyt,kad jis yra per greitas spiningaut is valties ir gali taip but,kad pirksiu dar viena - minkstesni.Dzigaut su juo gerai.Labai tinka jis vartikliu svaidymui upeje,bet vobleriu metimui nelabai tinka.Ir viskas tik todel,kad jis labai greitas.

Ar tikrai būtent Premier bandei? Tokių parametrų nesu sutikęsApakęs

Šiandien žiūrinėjau St.Croix Avid AS90MHF2 10-21g užmetimas ir patiko, greičiausiai daugiau nieko neieškosiu ir paimsiu šitą, bandžiau žiūrėti 9.6 ilgio, bet jis jau panašus į tai ką dabar turiu t.y minkštokas,bet rašo, kad fastas, o realiai viršūnė liaunesnė negu 9 pėdų.Poto nuvažiavau pažiūrėti dar kartą Talono,bet nepatiko nei vienas, bet pardavėjas sukosi nerealiai, tiek prisiklausiau, net ausys linko, bet aš perku kotą,kuris man tinka, o ne St.croixa, G.loomis ir t.t.O be to ir kainą padarys manau normalią

Taigi sakiau,kad daug maz tokiu parametru.Neatsimenu tiksliai,nes neverta net prisiminti - snipstas ir tiek.Ir ka m oket uz ta kroiksa 450-600 lt,tai tada drasiai galima imt Dragon ar kazka panasaus uz 150 lt ir tikrai nebus blogesnis.

Svarbiausia,kad paciam patiktu,nes paciam ir gaudyt su juo reikes.
Tikiuosi,kad daugiau kaip 600-650 lt nesiruosi uz ji moket?!

Ka jus plepat Cha cha ziurejau pardoi sestadieni Shimano ASPIRE Myliu ir koke jusu nuomone butu apie shimano Technium DF ir ta paty ASPIRE gal kas turit ???