DOUBT


DOUBT

Labai ABEJOJU , ar si filma rodys musu ekranai , bet,vardan 5 nominaciju oskarams , galite ir papiratauti … istorija jau girdeta : po familiariu santykiu su misiose patarnaujanciais vaikais ,kunigas ( Philip Seymour Hoffman ) , kaip iprasta, imamas itarineti perzengias ribas ir esas draugiskas su vaikais toli uz istatymo ribu . Ji itarineja nepriekaishtingai vienuole vaidinanti M.Streep , kuri tp buvo nominuota vienam is tu 5 oskaru kaip geriausia aktore, ir ne veltui. ar jos ABEJONES pagristos? Cha cha YOU tell me ! istorija pilna simboliu, todel ziurekit atidziai ir nepasiduokit abejonems Cha cha

rodys ir pas mus, kai sėdėjau kine tai reklamavo Mirktpremjera Lietuvoje| sausio 30, 2009.

o, puiku Šypsena

paziurejau Šypsena dar ir as galiu patvirtinti, kad tikrai rodys ir pas mus:cinema.lt/filmoanotacija.asp?5450Premjera Lietuvoje: 2009.01.30

šiaip filmas mane domina, norėčiau pamatyti, bet treileriu visiškai nusivyliau - absoliučiai nesudomino, nesupratau nei apie ką filmas, nei koks žanras - nieko. Nekaltas

as visai siulyciau pasiziureti . filmas toks nei sis nei tas, visa laika narplioja istorija o ir pabaigoje palieka apie ka pamastyti . treileris gal ir nelabai , bet aktoriai oj kaip labai , be to islaikyta intriga, nuotaika ir paslaptis. i kina eiti gal ir neverta , nes tokio tipo filmai puikiai ziurisi ir namie . ai ir kritikai neblogai vertina, rotten t. ~ 70%

mane tai kai tik sudomino traileris- gal ne ta pati ziurejom? nes ten kaip tik parodo visa situacija - kunigas itarinejamas kazkuo siaubinga, tik abejone- ar tai vienuoles issigalvojimas ar tikras nusikaltimas… belieka nueiti i kina ir issiaiskinti… Nieko net neuzsiminsiu, kaip filmas baigesi, tai visai neblogas sprendimas, taciau as vis delto tikejausi vieno is dvieju (kas matet, suprasit Mirkt )

spoileris ! man asmeniskai pabaiga buvo labai taikli, igyvendino ir pavadinima ir visa siuzeta . dar geras, kad rez. pasake Hoffmanui ar jo herojus kaltas ar ne , bet tai zinojo tik aktorius ir filmo kurejas, daugiau niekas. is vaidybos as daugiau linkus manyt, kad jis nekaltas, bet kaikurios detales ( pvz tos gelytes , kaip nekaltybes simbolis, kurias kunigas laike knygelej kaip suvenyra Šypsena , ir dar ten visokie niekeliai ) vercia mane ABEJOTI Cha cha labai juokinga, bet tikslas pasiektas - ziurovas nera tikras!

SPOILERIS! Taip, as labai sutinku, kad, kaip ir sakiau, toks sprendimas yra geras ypac rezisuriniu poziuriu… kaip ten bebutu, labai noreciau is tikruju suzinoti, kaip ten buvo ŠypsenaAs irgi sakyciau, kad lyg nekaltas, bet ir pvz. net jo tie ilgi nagai kelia abejoniu… IS tiesu tai as maniau, kad bus taip: vaikas pripazino kunigui, kad uzauges taip pat nori tapti kunigu, taigi vyras pasisiule duoti papildomu pamoku. Kai repetavo aukos liturgija, vaikas pagal visas taisykles isgere vyno, grizo i klase ne visiskai blaivas ir t.t… visa filma taip maniau, tai net buvo keista, kad nepasitvirtino Juokiasi

rimtai tie nagai LABAI IDOMU . jie tikrai kazka turi reiksti, bet niekap nesuprantu ,ka butent! Idėja

labai patiko Gerai Gerai