Doniui

Nu jeigu jau Donio museles “brokuotos” tai noreciau pamatyt kieno jau cia geeeeros Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nebuna brokuotu. Buna tik netinkamai panaudojamos. Taip

O mano muses trakiskiai visai nurase, nes buvo ristos ant 10-12 nr. kabliuku. Jau ir pats soniplauku imitacijomis buvau pradejes netiketi, kol zveju parduotuves savininkas nepasiule Trakuose pameginti tamsiai olive soniplaukas ant paciu maziausiu kabliuku. Taigi Trakuose jos labai sekmingos, o stai Glebo ezere - atvirksciai, geriau golden olive nimfos ir didesnes bent 10 nr. Labai skirtingi masalai skirtinguose telkiniuose reikalingi. O stai Kaliningrado puseje isvis saltibarsciu spalva efektyviausia ir kabliukai naudojami nuo maziausiu iki strymeriams skirtu kabliuku. O dar verta kalbeti apie metu laika ir kitas zvejybos salygas. Apie tai visa enciklopedija galima parasyti.

  • zvejot reikia moket…

As nesuprantu ka jus cia diskutuojat? Pries tai fotkej yra visiskai skirtingos museles (soniplaukos). Tai jeigu edutis uzsisake nimfas, vietoj soniplauku - tai kieno cia kalte Juokiasi

edutis nemoka taip graziai nufotkint Cha chatai jam ir nekimba Taip

aš tik pabandantis museliauti. Šią vasarą ant panašių nimfikių (ne Donio) kiršlių įvairių pačiupinau. Pažiūrėti ne kas, bet kibios

edutis, tai tu paaskink kas cia norejai pasakyt sita kose uzvires? nes apsmeizei Doni , o pas pati kazkaip kompetencijos situo klausimu atrodo minimumas Blogai

Jei tokiomis muselėmis nepagauna kiršlių, žvejoti tikrai visai nemoka (arba net nebandė Juokiasi). Aš taip pat nepagaudavau, kol tampydavau į žūklę ir spiningą ir muselinę Blogai. Pirmąsias museles susirišau medvilniniais siūlais įspraudęs rusišką kabliuką metalo spaustuvuose. Viena tokių muselių pagavau 32cm kiršlį (matuodavome tais laikais be uodegos) ir netgi strepečių.

Normalios musės, lievos pretenzijos… už 4lt nori musės žurnalo viršeliui? Bandyk Ebay Šypsena

Musė ir turi būti pašiaušta. Doni, nebandyk grąžinti babkių. Suprasčiau jei koks siūlas būtų “pabėgęs”.

Geriau tas muses buciau padavonojes kokiam klubieciui,kur neberisa,butu smagiai pazvejojes ir nors aciu pasakes Šypsena

Ale padaro kai kurie zmones is muses drambli Juokiasi

darbines nimfos Gerai

Antireklama irgi yra reklama. O cia isvis net neantireklama, o nepagristas skundas. Tai cia labai net i nauda Doniui sita istorija. Gerai Cha cha