Doniui


Doniui

kimba ir ant tokiu,pinigu nereikia Juokiasi

nu ir kas yra,cia muses kirsliui, kas jom blogai? nepatinka,dar karta kartoju,grazink neverkslenes,pinigus siandien iskart galiu pervesti.

viskas okei negaliu priimt is taves pinigu Mirkt,as tau sakau kimba ir ant nusususiu Šypsenapofik tas grozis fotkes

kibi muse nebutinai turi but kaip nulieta,daznas atvejis,kuo baisesne tuo kibesne,aisku proporcijos butinos,tu nemaisyk musiu kam kur jos skirtos,jei nori muse remintis,riskis arba pirk klasikines. Labas

kazkur maciau filma kai taparus ant barzdos plauku ir paprasto kablio gaude,kur yra ju tai kimba ir ant kusplaukiu Juokiasi

be abejo kimba ir ant kusplaukio,o kur tu idejai nimfas,taip,mano ristos,as jas pasiauses su sepetuku irgi meniskai nufotkinciau,paprasciausiai reikia makro funkcija pasinaudoti ar normalesni objektyva nusipirkti Mirkt,na bet ne fotkese esme

galiu sitas muses iskeist i bet kokias blizges jeigu kam reikia JuokiasiTuriu daugiau as tu musiu,kaina buvo akcijine 4lt.vnt Cha cha

nebus is manes muselininko Veee

tu gal nekarksejes parasyk saskaitos numeri,ant sirdies bus ramiau ir tau ir man,nebijok,nenusiskriausiu saves labai,tau gal tu pinigu sia sunkia minute labiau reikia,kur buvai is karto kai atsiunciau???

Gerai

kur buvau,taigi bandziau ir bandziau as jas,paskui dar ir kiti bande,bande…daugiau nenori bandyt grazino man atgal Ufff

donis brokadielas Veee Taip Juokiasi Juokiasi Juokiasi Apkabinimas

As taves nebesuprantu,sakei kibo ant ju,dabar sakai ,kad grazino kazkas, metais tu cia idomiai kazkaip,apsispresk viena karta. Susisumuok kiek tu ten buvai mokejes,atsiusk saskaita,grazinsiu pinigus. Mende,nenori musiu pirkti??? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

čia beveik, kaip visada visose srityse- visiems neįtiksi Šypsena aš , kai pradėsiu museliaut tikrai norėsiu turėti Donio rištų muselių Šypsena

spiridonas daba man brakadelina Piktas Užsispyręs

zinoma visiem neitiksi,tai nusiperki vobleri,nekimba,praejus metam ar daugiau nesi ji i parduotuve priduot,nes reklamoje buvo graziai nufotkintas,nors kiti ant tokio pat voblerio gal puikiausiai gaudo,gal jis tam vandens telkinyje nedirbo,gal tuo metu laiku nedirbo,o gal isvis zvejys isigijes ta masala nemoka juo gaudyti??? kas liecia fotografavima,tai paziurejus kad ir Tado paskutine foto su lydeka,matosi,kad bicas domisi fotografija ir graziai pateikia,kitas tokia pat lydeka nufotkins prie kriaukles,ar ant linoliaumo,nu pripazinkit,tikrai nesiziures graziai.

Ne vien muse lemia kibima, 50 proc lemia pravedimas. Labas

ko ce doni kraunies visokiu yra lb tokie ruryja kai atmeto muses po krumus paskui deda ir rekia kad nekimba.jei zvejot neiseina ir ant torto nepagausi Šypsena)

o man Donio muselkos Gerai Taip