Diskusijos apie žemo dažnio garsiakalbius, kolonėles bei jų gamybą.

verte kaip ir visu kinietisku daiktu

o ka pasiulytum uz panasia kaina (daugiau tikrai negaliu skirti litu). Reiktu atkreipti demesi, kad man ne kokybes reikia, o stipraus zemo tik bildesio… kokybe px… Cha cha

isidejas kinietiskus kiausinius tai galvoji bildes.jeigu nera pinigu gausi pats bildinti

Man tai jis normalus atrodo. Aisku uz koki dinamika kur 1000lt kainuoja tai negros geriau, bet as jau geriau(jegu ne super kokybes reiketu) penkis tokius isimesiu negu viena gera ir tada garantuoju, kad geriau bumses negu vienas geras. Kai kurie zmones negali skirti daug litu aparaturai, tai bukit geri nepradekit priekaistaut, kad tas levas, tas geras ir t.t.

tai nejaugi cia pasidare tik durnu klausimu forumas,ar ne paprasciau pasieskoti informacijos Google pagalba apie domima daikta o ne uzdavineti ivairius kvailus klausimus pries tai nei trupucio nepasidomejus.manyciau nera sudetinga nuejus i parduotuve uz 200lt issirinkti garsekalbius kokie patinka,o ne savaite vesti diskusijas kam kas patinka.

Tas pioneer tai tikrai shlamstas nes uz 200lt neparduoda garsiaku su 93db/w/m jautrumu ir su responce nuo 30 iki 30000 cia nesamone. bl MB Quart midbosai (berods 4&quotMirkt kainuoja ~250lt o cia uz full range prasho 200…

tipo is tos serijos “jei neturi pinigu nuliovam 04’ m BMW tai velniop isvis su masina vazineji?”

Nereikia taip keltis paprasciausiai, bet zinoma sitais klausimais “bildes-nebildes” diskutuoti irgi neverta, nes pvz tau daug sub’u nebildes, o man atrodys kad ten dangiska muzika. Ai wathever.

Tai chia diskutuojama aapie kaip atrodo ar kaip yra? ir kam tie klausimai dar uzhduodami?

Geriau sakykit kur MDF galima nusipirkt ir, kad supjautu vietoj arba nereiktu viso lapo pirkt,o pvz tik koki kvadratini metra…

shendej wazhiawaw pro shiaures miestely, machew ten kazhkur didzhiule ishkaba MDP pjaustymas, kazhkur prie zhygio gatwesCha cha

Turbut bet kur pas baldininkus (kur gamina). Tik brezinuka iskart prisimeti neskubedamas ir apgalvodamas. Tu jiem brezini ir kitus pageidavimus, jie tau kita diena - gatavai supjaustytas lentukes su skylem ar kuo tik nori. Kainuoja apie 20-30 litu (cia jei eini per kontora, jei tiesiai pas ka reikia - itariu dar pigiau) iskaitant medziagas ir darba, priklausomai nuo to, kokio sedevro uzsiprasei, is kokios medziagos, nu ir aisku kiek “brangi” kontora. Siulosi ir surinkti patys (aisku ne veltui), tik as linkes sitoj vietoj pasitiketi tik savim - paskui gadink nervus su jais del kiekvienos paliktos skylutes Cha cha

Cia tau taip ispjove ar tu tik siaip sakai. Jeigu rimtai, tai kur cia taip pjauna(uz tokia kaina su medziagom) ir is ko ar MDF ar MDP ir kokio storio, nes MDF kvadratas 25mm apie 30lt, o 30mm 45lt, MDP pigiau.

tu man atrodo net skaityti nemoki…

Nu cia ne Vilniuj, jei ka. Pvz uz lentukiu rinkini 26 litru (vidinio turio) staciakampei dezutei subui su skyle garsiakalbiui is 22mm baldines laminuotos drozliu plokstes (spalva, sakiau, px Juokiasi) sumokejau total 22 litus neieskojes kur pigiau, o nusibeldes i pirma pasitaikiusia baldus pagal uzsakyma gaminancia kontora ir uzsakyma atidaves “i kasa”. Krastu nelaminavau, suleidimu nefrezavau, krc be jokiu navarotu - tik 6 lentukes, vienoje ju ispjauta didele skyle Cha cha Gal dabar visiem aisku bus Cha cha

As tai mdp pats pjausciau, su elektriniu tokiu pjukleliu, visai normaliaiNekaltas o kazkada dariau suba ir uzsakinejau laminuotas mdp kad supjaustytu ir sulaminuotu krastus, tai mazdaug arti 100 l. turio deze gavosi apie 80 lt

Is pat karto irgi buvau pasisoves PATS (tai skamba isdidziai…) pjaustytis. Paskui prisedau ir skaiciuoju - nieko gi neturiu. Elektrolopziko neturiu, kur pasiskolint uz Alus - nzn. Pardoj kainos prasideda nuo simto kazkiek (ne toks universalus daiktas, kaip pvz drele - kad galetum ramiai pirtkt nes zinai kad pravers bet kur ir bet kada), Senukuose nuomoja berods uz 7 lt/val. Velnias zino kiek to laiko paaukosiu kol issipjausiu tiesias lentukes ir taisyklinga apskritima (ne kiausini) per viduri Juokiasi Galu gale kad ir tilpsi i valanda - 7 litai - trecdalis gatavo kainos Nekaltas Kur gaut MDP lygiai tiek kiek man reikia vel nzn - vel eini i parda, perki visa lapa, sumoki bene penkiasdesimt. Kaip parsiboginti ta lapa? Parvezimas viso lapo 7-10 lt (pas mus). Kad tilptu i nuosava masina, reikia supjaustyt i 2-3 dalis, musu kaimo bene visose parduotuvese klausiau - visi makaules kasosi - “nu gal ir atrastumem kuom perpjauti, o gal ir ne”. Kad nori gali pats vidur pardos pjuklinti. galu gale kiek is to lapo as MDP panaudosiu? Puse kvadrato gal aciu dievui. O kita dalis - uzmoketi pinigai - voliosis kampe kol nesugalvosiu dar ko nors pasigamint.
Krc - primeciau, kad brangus malonumas paciam tas lentas pjaustyt, jei nieko neturi ir neplanuoji uzsiimt masine (nu bent kokiu 3 stuku Juokiasi) gamyba - nulekiau i kontora ir uzsisakiau. Laimingas

kartoju. Jusu dauguma ish vilniaus arba kauno. susirenkat keliese $ ir nuvarot i senukus, nusiperkat ta MDP (ar kaip ji ten), ten vietoje pjausto ja tikrai ir nevarykit dievo i medi kad nepjjausto, jau zhinote ~kokio dydzhio dezhes ir panashiai pasibraizhote ant lapo kaip supjauti visu jusu treju plokshtes. uzhmetat ant tikru matmenu po kokiu 2cm kad nerupetu ir viskas tuo baigiasi. jum supjauna netixliai tik sheip kad tilptu i bagazhnika, uzh visos plokshtes supjovima sumokata koki ~20lt ir susimete plokshteles i bagazhnika laimingi dar su alaus buteliu vazhiuojete namo arba i kokias staliu dirbtuves kur kaip minejo vienas kolega uzh bonka chebra supjauna jums tas plokshtes labai tixliai tik jum belieka susiklijuoti nusidazhyti ir susigrusti jusu turimus garsiakalbius (arba GND47) Šypsena))
sekemes…
ir kam chia dar kvarsinti galva pratesineti jau seniai atsibodusia tema.
ish jusu man alaus bonka,kad per darba turiu laiko jum rashti patarimus. Ash ir pats taip padarychiua jei gyvenchiau kaune ar vilniuje, ten norinchiu tos plokshtes ketviirtadalio yra daugiau… taip kad manau baigta tema…

Parasyt ta pati ka tu parasei gali kiekvienas. Ir man is spradziu atrode, kad nuvaziuosi ten, ten supjaus susisuksi deze ir viskas. Nichuja taip nera akip atrodo, MDP tai dar dar, nes jos visur yra, o su MDF jau sunkiau…

tai siulau eiti gultis. kur tau nera senukuose tos tavo MDP kokiu tik nori. ir niekas tau neatnesh supjaustytos kad tu chia dejuosi per visa forumo tema.

tu pirmai perskaityk ko man reikia tada rasyk. man gi MDF reikia, o ne MDP