Diskusijos apie žemo dažnio garsiakalbius, kolonėles bei jų gamybą.

Diskusijos apie žemo dažnio garsiakalbius, kolonėles bei jų gamybą.

va tau teorijos apie kelintos eiles ir kokios rushies dezhes (o jei braishybos nesimokei ar nemoki suprasti ka snupieshta tai jau chia kitas klausimas):
http://www.the12volt.com/caraudio/boxes2.asp
http://www.the12volt.com/caraudio/boxes4.asp
http://www.the12volt.com/caraudio/boxes6.asp
ir dar
http://www.diysubwoofers.org/

o kas liechia S90 ir 45GNd (ar kaip ten jie) tai sutinku su kaudio ir siulau nauja tema uzhvesti ten visiem gerbejam ir pokalbiam apie tai, nors manau kad yra zuhvesta ji. O chia ta tema tai jau grynai baigia uzhsikresti s90 virusu.

Vyrukai, ka manot apie EVR V-300SW 12 coliu suba?

EVR - FUFLO, nepirkt ir negalvot.

Atsiprasau,kad kartojuosi,bet labai prasau kas galit paskaiciuokit uzdaros dezes turi subui is 75gdn su tom visom programkem,nes as nelabai sharinu jas. Didelis aciu. Tik nepradekit skylėvot Šypsena

Jei dezes uzdaros nori, tai nieko kita tau skaiciuoti ir nereix apart turio. pirmiausia primink kokiem tixslam naudosi ta suba. masinoj siaip ir su 40l deze manyciau puikiai skambes.

Gal ponai ka patars del garsiakalbio Pioneer TS-W301. noreciau i masina imontuot.per google radau tik foto kelias bet konretesniu dezes parametru neradau gal sios sryties specialistai gali pagelbet, cia dar keli jo duomeys:
MÄRKE MODELL Vas Fs STORLEK TUM Qts
PIONEER TS-W301 103,6 34,9 12 0,46
is ankksto labai aciu

as ta suba is 75gdn naudosiu namuose, kambary. kiek zinau uzdarai dezei labai tikslus turis nereikalingas, svarbu tik, kad nebutu per mazas, tai kas zinot ar galit paskaiciuot prasau pasakykit.

Kokia pasiūlytumėt (jau padaryta) žemų dažnių kolonėle į BMW , jungimui nuo stiprintuvo 4 po 120w, iki 400lt.

75GND uzdaras jashikas 26l turio su -3Db @ 50Hz ir -10Db @ 30hz.
Seip vented jai kuo patrauklesnis - 50l su 3" 30cm ir gaunam -3Db @ 30Hz.
Kas man alu statys uz paskaiciavimus Mirkt ?

Laba diena, norejau paklausti ar verta bandyti namam skirta sub-wooferi (is creative 5.1 rinkinio) deti i automobili? Ant blokelio parasyta:
model: VA-1242 AC Adaptor
PRL: 230V~50Hz 320mA
SEC: 12V~4.2A

ar eitu ji pajungti nuo akumuliatoriaus(generatoriaus) 12v ir ar butu koks efektas teigiamas, nes namie tai jis groja LABAI gerai Taip klausimas ar taip pat grotu automobilyje.
ir ar nekenks jam sroves stiprio svyravimai? (jame gi imontuotas stiprintuvas kiek as suprantu)… kokiu imtis atsargos priemoniu, kad nesudeginti ar pan… ir isvis ar nieko jam nenutiks Cha cha

p.s. kalbekit prasau suprantamiau, nes visiskai nenusimanau situose reikaluose Cha cha aciu uz supratinguma!

Pagal šitą užrašą šviečiasi, kad čia 12V kintama įtampa. Reiktu pasimatuot tiksliau.

Kas yra srovės stiprio svyravimai? Kaip jie gali atsiliepti stiprintuvui?

Įvyniok į kuo mikštesnę medžiagą ir labai atsargiai bandyk jungti. Jei nevyniosi į medžiagą, tai sprogdamas jis gali sužeisti ne tik tave, bet ir praeivius.

Tipiškas Lietuvio pavyzdys - nesuprantu, bet lendu… Bandyk, mokykis ir tikrai kas nors gausis Gerai

zmogus taves paklauses ar nesudegins brangaus daikto, o tu tyciojies Cha cha

tas tavo creativas masinoj turetu grot normaliai nebent labai jau silpnas. VEC7TOR, pasitikesiu tavo skaiciavimais ir didelis tau dekui, bet ple x-line subas su tokiu pat dinamiku ir jo turis apie 72 litrus.

[quote]Kokia pasiūlytumėt (jau padaryta) žemų dažnių kolonėle į BMW , jungimui nuo stiprintuvo 4 po 120w, iki 400lt.
[/quote]

Pasiulyciau Rockford fosgate punch 400 rms suba uz panasia kaina, bet manau tavo stiprekas silpnas bus, nu bet reikia bandytMirkt

Pas mane toks pats daiktas. Aš irgi galvoju bandyt isimest pas ką nors į mašiniuką Nekaltas Bet klausimas kaip jis tau gros Nustebęs Nes 5,1 signalo tu jam nesušersi. Gros tik 3 kolonėlės jei dubliuosi signalą ateinantį iš mago ar playerio. Vienintelis sprendimas statyt 486ą su CDROMU Cha cha ir Creativu bet čia jau panašiau į mašina-kompiuterį Cha cha Nors teko matyt internete tokių padarytų dalykų su LCD displėjais… Bet neverta Ne
Būtu labai malonu jei praneštum kaip tau sekėsi.
Sekmės Labas
p.s. be 5,1 signalo abejoju ar skambės taip pat kaip ant PC nes teko ant Mp3 playerio tručint tas kolonkes tai efektas toli gražu netoks :confused:

Juk egzistuoja ir 2.1 Creative’ų…

man jau seniau buvo tokia ideja apie suba namini Nekaltas

o jei nejungti koloneliu o tik pati sub’a?

kiek jums kalbos del nieko. taigi paimkit ir pameginkit ta suba pajungt mashinoje. kas jam nutix !! daugiau kalbate nei darote. Nekaltas

tai ir norim suzinoti zmoniu suprantanciu nuomone ar nutiks kas ar ne - nes kai laidai bus pjaustyti jau kazin ar garantinis aptarnavimas nemokamas galios Cha cha o kainele visgi jo nemazoka tikrai… Nekaltas