Diskusijos apie žemo dažnio garsiakalbius, kolonėles bei jų gamybą.

trai nebutinai tuos laidus karpyti… ishiardai ir ptrisijungi, ai nu vien zhio, nieko geriau nedaryk ir nesiparink del nesamoniu, nieko gero ar taip ar taip nebus, nes namu koloneles ir juo labiau kompiuterines mashinoje dar + bagazhnike nekazhka sudarys, nu aishku chia gali dar ir delto bandyti ginchytis bet teorishkai viskas taip ir bus.

Pritariu Taip
Paprasčiau S30 pasijungt. Tas pats efektas bus…

Kaip manot ar ne per mazas turis subui su 75gdn uzdarai dezei 26l? Taip skaiciavo VEC7OR, bet man atrodo kad reiktu bent dvigubai didesnio turio, nes su 26l deze sieneles ne storesnes kaip 24mm jeigu daryt kubo formos. Suba naudosiu namie. Ir gal zinot kur papigiai nusipirkt nelaminuotos mdf 24mm ir, kad vietoj galetu supjaut pagal matmenis. Aciu

uzdarai dezei didesnio turio su situo dinamiku nereikia - pats su programele suwedziau wisus duomenis ir isitikinau. pati programa parodo optimaliausia varijanta. wat shtai vented tipo dezei jau apie 50 litru reikia del optimalumo, o tas jau gaunasi tas pats dydis kaip s90 tad nera tolko issidirbinet, nes geresnio bumsejimo tikrai neisgausi Blogai o su 27 l gausis gan padorus efektas : ir mazi matmenys subo ir sodrus bumbsejimas Taip pats buvau pasidares.

kazkas rase kur issipjauti ir kur gauti mdf24mm, juk paprasta "SENUKAI" tkaina pagal m2.

kaina tai kvadratinio metro bet parduoda tik visa plokshte. o jei sheip tai ten skaichiavau ji gaunasi apie 180Lt tai kelime susimetus nusiperki ir vsikas, o vietoje supjauna ten uzh petaka , bet apie tixluma nekalbu.

Tai va ka as ir sakau, nafik man pirkt visa plokste kai man vieno kvadratinio metro per akis. Kai buvau nuvazeves sake, kad pjaustimo paslaugu neteikia, o nete raso atvirksciai ir dar jeigu nelygiai pjauna tai vapse tegul tie senukai eina n…

sikau ir tapsnojau as antu s30… nieko jos negroja visai…

Tai an to all in one komplekto (sub)vuferiuko dar ir pamyst gali… Mirkt

S-30 zymiai geriau Taip

man taip atrodo kad lietuvishkai nesupranti. o del to kad senukai nepjausto tai chia irgi nusikalbi nors gal nevisuose turi stakles bet pvz kaune tai pjausto. arba mato kad esi kox betkos ir betko chia klausineji tai ir paske betka. nesamone kad nepjausto.

nu gal as nesigincysiu kas automobilyje geriau grotu, nes nezinau, bet namie faktas kad groja zymiai geriau sitas subas. Net neapsakomas skirtumas gaunasi - turejau gi ir s30 ir suba tai zinau.

P.S. ka manot apie suba Hertz HS-300
30cm
RMS 350W
Max 700W su deze
??? ar vertas jis 230Lt??

aciu uz ats Mirkt

As pirkciau uz tiek Gerai

As vel del mdf. Kaip manot jeigu as klijuociau 2 gabalus sienelei po 12mm(klijuociau su lipalu)ar nebutu ****as, nes dabar yra galimybe gaut tokios fanieros, siaip 24 gatava butu geriau bet ka darysi. Gal kas jau taip dare? Nebent galit pasiulit kokia parda kur nereik pirkt didelio lapo.

Gal kas patars kur gauti magnetiskai apsaugota ZD garsiakalbi, nes vietos kur padet suba yra tik po tieliku.

Neteko bandyt Ne Gal ir išeis kas nors Nekaltas
Pabandyk ir parašyk į privatą kaip ten viskas Labas

mano nuomone apie Hertz Gerai. hs300 naujas kajnuoja ~350lt todel 230 jauchiu nebloga kajna! imk!Mirkt pac turiu hs250, bandpassinej dezhej uraganasŠypsena

Doc:
Pirkt nauja galvute arba pirkt ekranavimo magneta, ir klijot ji ant to garsiako kuris ten daba stovi.

Aisq, aciu!

Ar labai daug garso ir zemu prarasciau su 75gdn jeigu daryciau uzdara deze. Bukit zmones parasykit savo nuomone kaip jus daytumet ar atvira ar uzdara deze, nes visi sako skirtingai (cia gi dieles klausos ir mokslo nereikia, kad pajust zemu kieki) ,nes man atrodo kad uzdara deze gros dusliau, bet siek tiek tiliau. Tai parasykit ka manot (zinau, kad jau atsibidau Šypsena )