Dirbtinoji saulute

Laimingas Badai, o ar po pietu pliaushki niekus apie tai, kad ATP yra Atiliekamos Taros Perdirbimas???

Ash tikrai tyliu, kaip nezhinau ka pasakyti Laimingas

Nesuprantu,ko tu cia vaziuoji…Jei ne ta koja islipai is lovos ar bloga diena,tai nereiskia,kad turi ant kitu issiliet,ozqtiIgnoruoju
Jei viska pati puikiai ismanyciau-nesiteirauciau,kur geriau,patogiau,maloniau ir tt…O man siaip visiskai neidomu,is kur atsiranda spinduliai ar kodel jie sildo,o ne saldo(cia tik pvz,jeigu ka)Puiku,kad viska ismanai,bet nieks lyg ir neprase pasakot fizikos desniusBlogai

O kai as valgau pietus - ar man butinas biochemijos vadovelis?.. Nekaltas

Tarp odos pigmentacijos tikrai yra skirtumas ir skirtingos pigmentacijos oda absorbuoja kiek kitos bangos ilgio spinduliuote. Tai pachiai odai- ar stovet ar gulet ar shikt- jokio skirtumo nera. O vat elektromagentine spinduoliuote (kas bebutu keista) visa vienoda visai visatai. Gal vertetu y soliariuma nusineshti fizikos vadovely?

nera cia ko varyt ant vaiko!Yra skirtumas tarp rusiu,ne vien nuo fizikiniu desniu priklauso…Sakau,nes ismanau ir viena ir kita puse…

O kodel nereiketu? Man grazu apskrude vaikinai! Ir beje, kuo jie blogesni uz paneles, kad negali degintis??? Laimingas

va butent…pilnai sutinkuTaip

Na siaip skirtuma ne tik paduose:gulimam daugiau neidegusiu vietu lieka
Tuo stovimas ir geresnis,kad lygesnis idegimas gaunasi,bet pati as irgi labew gulima megstu:kazkaip labai jau man kancia 10min iskelus rankas stovet…neturiu kantrybes tam.Be to pas mane gulimas stiprew kanda Šypsena
Taigi einu ir as pasikepinsiu Šypsena

Jo, parodei ishprusima… Stovimas ar gulimas… Antyte tu, nuo intersyvumo ir bangos ilgio priklauso, bet ka ash chia niekus pliaushkiu, tau tokie terminai kaip interferencija, difrakcija, bangos ilgis ir poliarizacijos plokshtuma turbut tiek pat kiek ir ozhiui nauji vartai reishkia…

Tikriausiai vienintelis skirtumas, kad padai neidega Cha cha

labai tuo abejojuNekaltas

turiu as visus irodimus kuriu man reikia

Mazas patarimas:niekada nesakyk apie zmogu to,kol neturesi tam irodimuLiežuvis
O siaip skonio reikalas.Vieniems vaikinukanms patinka svelniai paskrudusios merginos,o kiti megsta surius.
O siais laikais pastebejau ir vaikinukai pamego gulet saules voniose,nors nemanau,kad jiems tai reiketu darytKietas

nu durna tu ar ka?? Lietuvaites turi buti naturaliai isblyskusios- va tada jos pacios seksualiausiosGerai

Ar megstat pagulet soliariume?O gal pastovet???Gal netycia kas nors jau esat isbande stovima soliariuma?ŠypsenaKazin,ar jis tikrai efektingesnis,nei gulimas…NekaltasBet man siaip mieliau atrodo gulimas(nors stovimo ir nebandzius).Atsiguli…tave malonai sildo spinduliukai…svelniai per kuna begioja silpnas vejelis…ausyse groja rami muzikele…Hmm,lekiu pasidegytMirktGal bent taip uzsimirs tas musu niekaip nepaliekantis ziemos orasNustebęs