Dirbtinoji saulute

Dirbtinoji saulute

Patefonas rašė:
Siaip panos cia daugiau ismano. JUk jos cia kiemais laksto nesveikai sokoladinesLaimingas

[/quote]

Kodel panos daugiau?Siais laikais tiek vaikinai,tiek merginos ten lankosTaipPvz is musu klases tik as viena retkarciais apsilankau soliariume,o klasiokai net 4 jame lankos nuolat!!!Pas juos as visalaik klausiu patarimu,susijusiu su soliariumuLaimingas

Siaip panos cia daugiau ismano. JUk jos cia kiemais laksto nesveikai sokoladinesLaimingas

laiswa rašė:
su saiku deginantis tai ta naturali sauliute tiesiog pasaka yra
Gerai

[/quote]

Ta pati galiu pasakyt ir apie dirbtinaja sauluteNekaltasLaimingas

su saiku deginantis tai ta naturali sauliute tiesiog pasaka yra
Gerai

Niu vuoLaimingasTaigi darykit isvadas,naturalios saulutes gerbejaiCha cha

naturali saulute labiau kenkia negu soliarumas Taip

Mielasis, nereikia visko taip imti i sirdi! Argi negalima imti ir tiesiog pajuokauti??? Nu bet cia Lietuva ir uz juokus daznai i marmuze gali uzvaziuoti… Pasimokiau! Nebejuokausiu! O siaip nesu fizike, tai tie tavo protingi terminai tikriausiai tiek pat sako, kaip tau UDK, klasifikacijos indeksas ir pan. slamstas. Neparodei nieko protingo cia tiek parases… O as juk TIK PAJUOKAVAU!!! Juk cia nieko blogo… Liūdnas

Juokiasi

Kad tiek dirbtina,tiek tikroji saulute turi ir pliusu ir minusuDrovusNors cia aisku kiekvieno zmogaus pasirinkimasŠypsenaAs siaip ziema irgi neinu i soliariuma,bet va pries sventes megstu pasiskrudintLaimingasNiu,aisku,dauguma nemato,bet va pvz pries antraja puse smagu pasirodyt graziu sokoladiniu kunuMirkt(jei ne per daug-grazu gi)O jeigu dar sportuoji kokiam kluba ar pan.-yra kam parodytiLaimingas

as tai visgi renkuosi ne dirbtine saulute, o naturalia saule Šypsena, ziema nesideginu, nes vietiek vaikstau siltai apsirengus tai niekas ir nemato to idegusio kuno, o vasara tai jau kas kita, bet as tik uz naturalu idegima

Simoniux rašė:
kenksmingi spinduliai skverbiasi i tavo oda, persmelkdami kiekviena tavo kuno lopineli uzkoduodami oda greitam senejimui, ankstyvu rauksleliu atsiradima… sviesos greiciu perskrodzia vidinius audinius ir isjudina vezines lasteles…Apakęs Taip

[/quote]

Taip butu,jei soliariume guleciau reguliariai bent jau kas antra diena,deja taip nera ir,toli grazu,bent jau man tai negresiaLiežuvis

kenksmingi spinduliai skverbiasi i tavo oda, persmelkdami kiekviena tavo kuno lopineli uzkoduodami oda greitam senejimui, ankstyvu rauksleliu atsiradima… sviesos greiciu perskrodzia vidinius audinius ir isjudina vezines lasteles…Apakęs Taip

Psycho rašė:
Nereikia taip emocionaliai. Laimingas As htik mandagiai paaishkinau, kad pjauni y pievas (t.y. nusishneki)


Tikrai nebuvo panasu i "mandagu paaiskinima"NeIr nesuprantu,kur tu cia matai pievas…Tau jau turbut galveleje teliko pievos,nuo tos fizikosCha chaTaip,as neismanau apie tuos ultravioletinius spindulius,nu ir ka?Nematau cia nieko keistoNekaltasIr galu gale ne apie tai cia vyksta kalba.Pagal mane tai tu cia nusisneki,prikisdamas tuos fizikinius reiskinius prie paprasto pasiteiravimo,kas koki soliariuma renkasi…Nekaltas

Nu suintrigavai. Tai paaiskink man apie tuos rushiu skirtumus. Man irgi smalsu pasidare Šypsena

[quote]
Psycho rašė:
Tarp odos pigmentacijos tikrai yra skirtumas ir skirtingos pigmentacijos oda absorbuoja kiek kitos bangos ilgio spinduliuote. Tai pachiai odai- ar stovet ar gulet ar shikt- jokio skirtumo nera. O vat elektromagentine spinduoliuote (kas bebutu keista) visa vienoda visai visatai. Gal vertetu y soliariuma nusineshti fizikos vadovely?

o tau gal muilo padovanot?Akims prasiplaut!Paziek auksciau apie kokius skirtumus as rasiau…
O jeigu vis vien netinka,tai siulau gerai issisikt-bent jau tikrai palengves.
Su fizikos vadoveliais nebeturiu galimybes bendraut.Be to neatsimenu,kad ten apie pigmentacija ir ultravioleto poveiki odai butu rasoma Cha cha

mums saules nereikia, mums partija svieciaTaip

Nereikia taip emocionaliai. Laimingas As htik mandagiai paaishkinau, kad pjauni y pievas (t.y. nusishneki)

starlett rašė:
Na siaip skirtuma ne tik paduose:gulimam daugiau neidegusiu vietu lieka
Tuo stovimas ir geresnis,kad lygesnis idegimas gaunasi,bet pati as irgi labew gulima megstu:kazkaip labai jau man kancia 10min iskelus rankas stovet…neturiu kantrybes tam.Be to pas mane gulimas stiprew kanda Šypsena

[/quote]

Vat butent,man irgi nebutu kantrybes stovetTaipTodel net ir nebandau keliaut i stovimaŠypsena

[quote]Mazulka rašė:

O kodel nereiketu? Man grazu apskrude vaikinai! Ir beje, kuo jie blogesni uz paneles, kad negali degintis??? Laimingas

[/quote]

Niu siaip ir man grazu apskrude vaikinai,bet ne ka maziau patinka ir neapskrudeFlirtasNiu tiesiog jau taip sudeliota,kad priimtiniau merginom dazniau lankytis soliariumuose,nei vaikinamŠypsenaTas pats,kaip ir vyrui but mezgeju(rode cia gal vakar "Nomedoj" ir tai apibudino,kaip netradicini uzsiemima vyrams)Šypsena