Dirbtinis Intelektas(Artificial Intelligence) nuo ko pradėti?

Gerbiamieji, Aš nesakau, kad ten yra dirbtinis intelektas, aš aiškinu, kad taip vadinama(AI) knygose ir įvairuose kituose informacinuose šaltinuose. tad prašau man nepasakot niekų kad tie tų algoritmų visumos žaidimų programavime negalima vadinti dirbtinio intelekto varikliu. Kiekvienas gyvis turi tam tikrą savo taip vadinamą intelektą. P.S. Taip tik vadinama “Dirbtinis Intelektas”!!!

Kur. Ka cia dauguma nusipez, nezino ka raso. Svarbu jiems ka nors parasyt!!! O jie cia taskus renkas ir viskas!!! Forumas skirtas informacija dalintis, o ne nusipezet.(jei kas dar nezinot) As cia tik pradedantysis ant forumu, bet pastebejau, kad cia daug m-u-l-k-i-u sedi!!!(nepykit, cia tik mano nuomone)

Pritariu tau . Čia beveik nėra su kuo normaliom temom pašnekėti ., Užtat čia nieko ir nepostinu perdaug . Yra ir kitų forumų kur galima pašnekėt rimtom temom . P.S. norit kitos, rimtos nuomonės , pažiūrėkit : kompiuterija.lt/cgi-bin/kompiuterija/forumas/topic_show.pl? pid=420358;hlm=adv;hl=dirbtinis%20intelektas#pid420358

taigi visiem bus ragai kai sukurs tikra AI…

tai jau čia žiauriai iš temos, bet žmogaus kūriniams iki gyvių dar oi oi kaip toli, ir pažangos šia linkme nėra, nepaisant milžiniškos technikos ir technologijų pažangos.

jo!!! Bus zemei, kaip nutiko filme “Matrica”

ik.su.lt/~pdaniusis/ai/