Dilema...

Dilema…

labai ilgai galvojau kaip tai parasyti, nesu tikra kad sugalvojau tinkamai, taciau manyciau reikia kazkaip tai apibudinti. Hamletas sake buti ar nebuti. as gi galeciau paklausti buti ar nebuti nesantuokiniams rysiams jau esant santuokoje? ar tai kas leidziama vyrams (na sakysim atsitiktinis seksas, o gal ir pastovi meiluze ir kitokios idomybes) ar galima ir moterims? ar moteris elgdamasi taip pat ar bent jau panasiai kaip vyras gali susilaukti tokios pat reakcijos (na gal bent jau panasios) kaip vyrams, o gal ji bus tiesiog pasmerkta? klausimas: kodel tai kas leidziama vieniems ir tai jiems pateisinama, kitiems tas pats gali buti ir yra (sakyciau) smerktinas ir labai baisiai didele nuodeme kvepiantis dalykas? kas man galetu padeti atsakyti i toki klausima?

kartais elgamasi taip: nedaryk to ko nenoretum, kad Tau darytu…
arba po itarimu pasitvirtinimu, marijos zemej kito zando nebeatsuki ir mojuojiesi tuom paciu - nors moraliskai atsikersyti/nors sau tik zinoti…

Manau reikia elgtis taip, kad nereiketu ateityje gailetis. Na man tai dar neaktualu apie vestuves kalbeti Cha cha Dabar mano devizas "Geriau padaryt ir gailetis, nei gailetis , kad nepadariai !!! " Gal ateityje pasikeis mastymas… ir bus kiti devizai…

Mirkt

Aš už lygybę visose kryptyse, o būti ar ne tai asmeninis žmonių reikalas, jei nuo to jiems geriau…TaipTaipTaip

Klausyk, Tu cia sociologinius tyrimus atlikineji? Cha cha
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/122668.61-=(1603051861
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/122664.21.1-=(1520660547

svarbiausia manau nesigaileti to ka padarei, nes jei pradesi saves gaileti, tai tik dar labiau pabloginsi savo gyvenima, ir nerasi au vietos. O kitiems zmonems nereikia pasakotis, kad kazka jau tokio padarei, ir isvis reikia ismesti is galvos,ka kiti zmones pagalvos. Tegul kiti rupinasi savo gyvenimu.
O kas dazniausiai smerkia, tai galiu pasakyti, tai didziausios davatkos, kurios ar kurie gal but gyvenime yra daug daugiau visokiu dalyku pridare.
Bet jei jau nori sukti i sona, pasvarstyk, ar is to tu sau pajusi malonuma.Tai labai svarbuMirkt
Linkiu sekmes, ir neliudekGėlės

ech… ka cia bepasakyt naujo…ogi nieko… taip buvo ir bus, o kam nuo to geriau ar blogiau - viskas labai individualu…
jei autore nori eiti nalevo, tai tegu eina, nes geriua paciai pabandyti, negu klausytis kalbu…sekmesLabas