dilema: tarp sirdies ir realybes!!!!

dilema: tarp sirdies ir realybes!!!

Esu labaj didele gywunu myletoja, todel daznai tenka spresti labaj sunkias dilemas, susijusias su jais, juk pasaulis tox ziaurus…

neseniai pas mane sode, kate atsiwede keturis kaciukus, is pradziu jie buwo tipiski laukiniai padareliai, t.y. bijojo zmoniu ir pan. Taciau mano begalines meiles deka, as juos prisipratinau, netrukus jie eme su manim zaisti, wos iswyde, begdawo manes pasitikti, zodziu - tapo tikrais draugeliais Šypsena taciau wiena diena mano mama uzsimine, kad reiktu jiems surasti seimininkus, pakraupau tai isgirdus, juk cia ju namai, cia ju motina ir, mano manymu, cia jiems geriausia!!! kuo daugiau laiko praeina nuo to mamos pasakymo, tuo dazniau mastau, juk ateis ziema, kaciukai gali susalti, o beto pasunkes maisto radimas, juk bus daug sniego!! taciau ju nuo kates nenoriu atskirti, nes,manau, tiek katei, tiek ir jiems patiems, tiek MAN, tai bus LABAI skaudu… Sudužusi širdis ka patartumete daryti? nes pati jau nebezinau… Nekaltas

išdalink kačiukus

paskambink i Noriu ir pasiskelb.sekmes

Ne Trauk burtus, ką darytCha cha

tikrai atiduok kam nors kaciukus Taip, nes smagu yra tik dabar, pagalvok kas bus, kai jie uzaugs: turesi labai daug katinu auginti!!! o be to paciai katei taip juk bus geriau: anksciau mes pasilikome viena atsivesta kates kaciuka, kai jis uzaugo, tikrai labai daug vargo turejome, nes kate su juo nesugyveno, visa laika pesdavosi…

deja, manau tau teks pasirinkti skaudu varianta…dabar gal jiem gerai kartu, taciau kai uzaugs…bus dar daugiau kaciuku ir ka tada darysi? gali pasilikti viena, o kitus pabandyk tiesiog atiduoti i gerus namus. sekmes Šypsena

manau, kad reiketu juos atiduotiNustebęs
kaciuku motinai tai nebus skaudu, ji rupinasi kaciukais tik kol jie maziTaip, o po to jie tampa savarankiskaisKietas

Zinoma, atiduok juos geriems zmonems. Juk visa gamta taip sutvarkyta, kad tevai savo jauniklius priziuri tik tol, kol tai butina.

jei jie tau tikrai rupi surask jiems gerus seimininkus nes kasi prasides rudenines rujos tai ju mamai jie tikrai nerupesTaip

Visuose forumuose, visuose laikraščiuose paskelbt, kad atiduoti (jei neturi kam iš draugų atiduot) Nekaltas o tada laukiam rezultatųŠypsena

Gal jus ir teisus… Šypsena bet noriu patixlinti kelias detales, jog ta kate dalinai yra ne mano, nes yra laukine, o as sode dazniau bunu tik wasara!!! o ar negaletu tajp buti jog kate juos isaugins, kol kaciukai taps sawarankiski ir gales patys gywenti ten, nes sodas netoli misko - ten wisokiu smulkiu gywuneliu tikrai susiras, o kai manes ilgai nebus sode, kaciai mane pamirs ir gywens laiswi… beto, ta kate manim labai pasitiki, nebijo palikti wienos su sawo waikais, o as daba paimsiu ir atiduosiu kam nors… jos atzwilgiu taj bus neteisinga… bet nezinau, kajp ten bus del tos rudenines rujos… nes is tikro man TIKRAI pawyktu surasti jiems seimininkus… nzn… Liūdnas ????????????

Kas neteisinga katės atžvilgiu? Ką čia šneki? Negi manai, kad teisingiau palikti prie pusiau laukinės katės jau paaugusius kačiukus? Kattei jie rūpi tik kol maži, o paskui, kai ateis žiema ir bus sunku surasti maisto, jie tik sudarys konkurenciją vieni kitiems. Taip pat neprotinga būtų juos atiduoti kam nors į namus - namie gerai pritampa naminiai kačiukai. O tokiems geriausiai būtų kur nors kaime.

niu, wisko gali buti, nes siaip ir as turejau 3 kates - 2 katinus ir 1 kate, ta kate buwo ju motina… taj tie du durneliai, jai tajp istase nerwus, kad kate net pabego Liūdnas wargsele, kol mazi buwo taj juos mylejo, o kai sie uzaugo… bet nieko uztat namie turiu du didelius ir grazius katinus Cha cha (wienas pilkas, kitas juodas) ir del ju labaj dziaugiuosi Šypsena seip taj norejau kaciukus, nors kelis pas sawe pasiimti auginti, bet juk mano katinai gali juos nuskriausti…
NeNe

manau reiketu juos atiduoti geriems zhmonems Taip ir zhiema jie tures maisto ir kur shiltai miegoti Taip

ir lankyk tuos zhmones ir pati pamatysi kaip kaciukai auga TaipGerai

jiems bus taip geriau Apkabinimas

Gėlė

kaciukai uzauga… po kurio laiko jiems nebereikia mamos Šypsena todel manau geriau isdalink.
Tiesiog, kad ne taip liudna butu, pasistenk isdalinti pazytamiems zmonems, kad kartais galetum aplankyti Šypsena paziureti kaip laikos Šypsena

Bus sunku atiduoti,nes kaciuku mazai kas nori,buvau du is misko atsivezes,tai vos radau namus.