diesel power


diesel power

tai jau jo, su tais glusakais tiuning edyshion, tai balta sikna ir isliks Taip

6.6L V8 Saliura 375 ag @ 3100 rpm 3.9 s iki 100 km/h Apakęs

galines lempos i colto primena Juokiasi

mazai ag is tiek ltr

Vln VW New Beetle baltas salerkinis vazineja, tai dziundze visalaik juoda būn Cha cha

tiesa gamintojas toks nieko nesakantis Nekaltas "Trident Iceni"trident-vehicles.co.uk/

maciau exkorta karavana balta ir saliarkini su nuluzusiu glusaku. uz vairuotojo visa likusi kebulo dalis juoda Cha cha

galas tai grynai nuo jago kopijuotas

cia to su nutrijos kailiu gamybos? Cha chaps. drylai,hainneken machimoje po 2.30lt Paplepėkim

parsinesiau siandien po myto alaus. 2 man, 2 tevui. dabar jau tevui liko 1. jei neisgers - pats kaltas Cha cha

kuom voyageris nuo grandvoyagerio skirias?

ech buvau,buvau bet neradau. akys uzmyztos nieko joe nebemato, tai pajamiau bavarijos 4 betles ir coronos poka po 2.99 (relaksui)

SIGNATURE: ilgiu

salia bavarijos stovejo Taipbent musu xxl machimoje…jau 4 eina i trasa,ryt i darba Užsispyręs

signature>dydziu,siaip tas mazasis toks kazkoks kastruotas

as su mielu noru siandien pasiryciau, bet kad ryt irgi i darba Užsispyręs Liūdnas Žliumbia

man ir ryt i darba,bet kadangi kepenys arklines tai per nakti viska isfYltruos ir kaip stiklas busiu ryte Cha cha

gerai kai prie vairo visa diena nereik prasedet Cha cha o man ryt i vileikas visokias vazinet, i europas, cupus, zalgirio machima, zirmunus ir panasiai Liūdnas

man rimciau kur kas Tūsas