Dienoraštis: ar rašote?

kazkaip nelabai megztu ziuret y praeiti… ka gero padariau ir taip prisimenu, o ka blogo - noriu pamirst… beto man labai gaila zmoniu kurie gyvena praeitimi (pazystu pora). tad - nerasiau ir nerasau dienorascio

Rasau kartais kai yra nuotaika, beja galit paskaityt bangoje.

dienorascio rasymas - nera ziurejimas i praeiti. na, bent jau as i tai tokiu poziuriu neziuriu… o bet juk ir ateis toks laikas, kai nelabai kas daugiau ir liks, kaip tik ta praeitis… o siaip tai visu dalyku is tikruju neimanoma prisiminti. man irgi, pavyzdziui, atrodo, kad viska, kas svarbiausia, pamenu, bet tais retais kartais, kai esu skaicius savo pacios mintis, pati nustebdavau, kaip galejau tokius dalykus pamirsti…

Rasau. man tai savotiskas issiliejimo budas Nekaltas kaip jau kazkas minejo - mano dienorastis irgi toks truputi keistas - jokiu vardu ar faktu… daugiausia ten uzfiksuotos nuotaikos ar tam tikri isgyvenimai. Labai smagu po kurio laiko paskaitinetiNiam niam kartais atrandu kazka idomaus ar netiketo - o vis delto tai ta pati as…Drovus

Tokia ir as , nerasau. as manau, kad kam rasyti savo mintis ant lapo popieriaus kai gali issakyti jas draugui.o dar tavo slapciausias mintis perskaitys kas nors is napageidaujamu zmoniu saraso, nu, kad ne . as geriau palaikysiu savyje ar pasidalinsiu su patikimu draugu. Apkabinimas

Vienu metu bandziau prisiversti rasyt (panaudoti dienorasti kaip psichoterapijos priemone Cha cha ) Na bet man tas dienorascio rasymas buvo daugiau kankyne, nei padejo, tad parasiusi gal kelis lapus meciau as ta uzsiemima. Ne visi zmones vienodi ir matyt ne visiems tinka tas dienorascio rasymas… Man jau geriau tada laiska geram draugui parasyt Šypsena

man irgi taip geriau Šypsena

prieš kokį pusmetį pradėjau rašyti eskizų dienoraštį.vietoj rašliavų nukeverzoju kokią dienos viziją.taip gal net gi įdomiauKietas

Girdėjau kažkada tokią mintį,kad žmonės dienorštį dažnai rašo tam,kad jo mintis perskaitytų vienas ar kitas žmogus.
Įdomiai ir,sakyčiau,drąsokai pasakyta.Drovus
O pati tik čia,bangoj rašau.Bet ir tai.Kažin ar tai galima vadint TIKRU dienoraščiu ;] taip kad…

kam jo reikia? nerasau Ne

na užtenka tik fiksuoti svarbiausias mintis ir idėjęsKatė

Nerašau. Tik retkarčiais pasižymiu man kilusias mintis Mirkt

Rasau. Labai vertinu savo dienorasti ir niekam neduociau jo skaityt.

[quote]am niekad nerašiau Drovusir nžnau kodėl, ko gero prisitingėjau ;> nebūčiau aš Juokiasi

dienoraštį rašau jau apie porą metų. man dienoraštis padeda.

rašiau, rašau ir rašysiu.

Nerašau, svarbiausių ivikių nebūtina užrašinėt, jie lieka galvoje.

vaikystėj turėjau nuostabią, žavią knygutę, kur talpinau savo paslaptis ir vadinau ją dienoraščiou. o dabar man užtenka bangos diario Šypsena

Kadaise rašiau…rašiau man rodos 2i dienas…paskui tingėjau, taigi supratau, kad ne man rašyt dienoraščius (:

Rašau. Patinka. Galima ‘išsikrauti’. Angelas