Didžiausias nevykėlis Lietuvos muzikinėje padangėje?

didziausias nevykelis didziausias nevykelis… Kiek gi jau cia tu VYKELIU tada yra?.. a sejp tai laaabaj nevirshkinu dzordzanos bulkutes…

Nu chia wiska skaitydamas ir prisijiokiau…Cha cha labai idomu buwo skaityti ir juokinga Taip

Didžiausi nevykėliai Lietuvos muzikos padangėje yra klausytojai, leidžiantys, kad viskas būtų taip, kaip yra.Blogai

neblogai neblogai pasakei…Taip

ka jus ce visi anto cicino varot?? klausimas buvo kas didzeusias nevykelis berods… nu is lopas nu… nu dar ir pedikas nu… nu ir dar B zino kas… bet kas man irodys kad tokes babkes vartydamas jis yra nevykelis…o shaibeliu pas ji tikrai netruksta… nevykeliais vadinceu visokius gejiskus boys bandus kurie prisizeja teliku megdzioja visokius Britnius Spyrsasus etc… kuriu lygis ne ka geresnis negu tu lopezu is sveikinimu koncertu…Cha cha

Tai cia ne Cicinas nevykelis o tie durniai kurie ju klauso isvs mane nervina lietuviu mentalitetas jei geriausiai dirbanti irasu studija yra pukas blin Piktas

Blin nekenciu…
Nekenciu
Omegos (Tu mano mergyte as tavo s******)
Cisko Kids ar kaip ten jie vadinas (Kas dainuoja su Cisko Kids tas py*****)
Rycio Cicino (Neliesk mano bobos neliesk)
Piktas

Nu man absoliuciai visos liet grupes kurias leidzia per toki suda kaip rc ar m-1, pukas yra ***** paskutinis, suknista komercija.Kietas

man tei ziauriai Stano nipatinka…Piktas

Ruslanas Kirilkinas is Ex"Omegos" - nulindo i pogrindi po demaskavimoBlogaiBlogaiBlogai… Nu kazin ar kas ji pralenktuAš nekaltas… nebent Aivaras, kuris bande tai padaryt "Eurovizijoje" - geda LietuvaiBlogaiBlogaiBlogai

Taip mhm

Nevykeliu TOP Mirkt
Puko TV rodomi atlikejai
Kastaneda
Pikaso
Biplan
Delfinai
Atlanta

ai daug pas mus ju Cha cha

Jau kartosiuos n-taji karta,nu bet cicinas cicinasIgnore

MANGO ir GELTONA Blogai

NEWARYK ANT BPL!!! !!! JIE L-A-B-A-I FAINI!!! (! )(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!) WAT(!)(!)(!)(!)(!)(!) SE TAU :stuck_out_tongue: Ignoruoju

Mokinukes - absoliutus pravalas

pritariu Mirkt o shape taij didziausiu tai isskirciau stano, po to kai wakar maciau ji sporto klube ir tai kaip jis ten “sportawo”…

Mokinukes. Is tiesu stebiuosi tais zmonemis kurie ju klauso Nekaltas

ja ja, das ist gut Cha cha Cha cha Cha cha

aisq kad Cicinas Liežuvis