Didžiausias nevykėlis Lietuvos muzikinėje padangėje?

Nenoriu su jais susipazinti…Manai kad visi Cicina pazysta…Bet varo tai kaip reikiant Liežuvis

Daugumos!!!Taip

scooox>visos bachuru??? nu jei tik popsa turejai omeny tai gerai…bet ne visos giŠypsena

nerwai ima kai girdi picasso bavaria ir panasios grupes
hrrrrrr BaisuBaisu

Deja, isvis negaleciau pasakyti kad man kazkas tai patinka is Lietuvos muzikos padanges, todel man beveik 100% visi nevykeliai atrodo, bet cia mano nuomone ir niekam jos nepersu…grupiu ir atlikeju net neminesiu, nes jau kartojasi ir nauju nepasakysiu.

nenori, tai nenori Cha cha bet ar būtina taip negražiai kalbėti apie žmones, kurių tu net nepažįsti?

LUKA su savo repavimu BlogaiBlogaiBlogai

turbut cicinas…Mirkt

O kas nors gero liko ant Lietuvos zemeles dar?Mirkt

Butina jei jie tau nepatinka Liežuvis Siaip cia laisva salis ka noriu ta sakau Liežuvis

Baisu tipo uztarimas?

as tai manau - neturi ka pasiulyt, nesistatyk!

Teisingai Taip

visas lietuviskas pop’sas yra didelis ****as!!!
na o del kai kurios ROCK muzikos galeciau ir pasiginciti
Baisu

O kodel tik viena? Man dienos neuztektu visu Nevykeliu-atlikeju isvardint. Tiesa ta, kad Lietuvoj ner geru grupiu ir atlikeju!

Lietuvoj apskritai beveik visus atlikejus gali vadinti nevykeliais… juokingai atrodo kai daro tura po sali ir su savimi vezasi tik savo CD… fonograma! feeee! o zmones eina, moka pinigus kad paziuretu kaip kazkokie prisiktkelniai pastrakalios pagal fonograma Liūdna
Suprantu kad nera rinkos ir truksta pinigu, nera kaip veztis muzikantu grupes ir pan. Bet is kur gali ateiti ta pagarba LT muzikai jei tox poziuris i darba??? A? Ech tie muzikantai…
Nesakau, yra keletas grupsu grojanciu GYVAI… Lenkiu zemai galva jiems. Taip ir toliau! NEPAVARKIT!

jei nebutu kas klauso tai ir negrotu ‘fonogramos’…
ir poziuris i darba manau cia neprieko… juk lietuviam uztenka armonikos ir ‘gero’ vokalo, nu jaunesniems armonika pakeistu ‘geras’ ritmukas…

tai ko noret…

beje jei gyvai tai nereiskia kad gerai Cha cha Taip

  1. cicinas - niu ka cia ir be pasakyt…Aš nekaltas
  2. pikaso- ziauriai nekenciu ju dainos tyliai tyliai Blogai
  3. aivaras - geriau patylesiu… Baisu

liko liko… Nekrasiute - #8

Na jo jei kazkosk purvinis kepa savo CD kaip blynus na tai ka ir be sakyt Nustebęs

Visu pirma cicinas - nu jis gaidys ! neapkenciu jo!!!
Antra man nepatinka ZAS… na taip ju muzika gera ir t.t… bet pagalvokit kaip jie pradejo? pradejo su gitarom, viskas vyko gyvai, pirmi du albumai buvo nerealus - metalas, rokas nerealu! o po to prasidejo remixai, kompiuteriniai su*dai, fonogramos… Blogai dabar jie atbega ant scenos paziaubcioja ir vsio, o blia kajp seniau buvo? ateina viska isdauzo, padainuoja gyvai ir visi lieka patenkinti!.. o dabar tiesiog Blogai