Didybė


Didybė

O kam tiek efektu? Jeigu pica skani - daug kecupo nereikia MirktBe to, vaizdas visai toks modernus, ir pjaunasi su senoviniu stiliumi.

perkrautai atrodo, tikrai. Ne

Kas dėl modernaus pjovimosi tai pritariu

Symbian, naudoji kazkoki pasidaryta sablona sendinimui, ar kas kart vis naujai kuri? Šypsena

Tai pirmas kartas Šypsena daryta nuo nulio. As tai pastebejau kad kiekvienam saite ar forume kitaip zmones sneka (arba pasiduoda itakai pries tai rasiusiu)… Niekur dar nepasake niekas kad modernu cia ir netinka sendinimas Šypsena

Tai, kad nepasisake anksciau, nereiskia, kad si kritika bloga ar kazkokia subjektyviai neigiama. Siaip ar taip, darbo ideta, gana neblogai ziuretusi kaip miniatiura kazkokia (mazdaug knygu skirtuku dydzio), bet man asmeniskai isdidinus daugiau, nekas turbut pasirodytu. Beje, cia kartais ne Kroatija?

Cia Santorini Šypsena o del dydzio tai gal pas tave monitorius 15 coliu ar pan nzn… man tai ji didele atrodo zymiai geriau Nekaltas ypac juodam fone

DIEVE MANO !!! !!! !!!Šitokio grožio salą įvynioti į tą rudą… Nesupyk tik, autoriau, aš ne ant tiek meninykas, ir vėlgi, tai tik mano nuomonė AlusToks apipavidalinimas morgui tiktų MirktDar kartą: nesupyk

Drysciau teigti kad pats nelabai kompetetingas esi siuo atveju Šypsena sita “ruda” atrodo geriau nei originali nuotrauka ir man paciam labiau patinka. Tiesa tai kad dar niekas nesake kad geriau originalas.

jeigu burlaiviai butu gal tada ir tiktu cia