Dia \"Geltona\" Lietuvos Valstybinis Himnas

Man visai normaliai pasirode… Tikrai esu girdejus baisiau himna giedant. Nekaltas O va Erico Claptono daina ji sudirbo Kanda

Kokia ji "dainininke"Blogai

As maciau, bet man ispudzio nepadare!Ne

Pritariu, kad Erico Claptono daina ji sudirbo

nu as nemaciau ir negirdejau kaip ji dainavoNeshiaip man geltona nera labaj prie sirdiesNekaltas gal kas zino per kur galima paklausyt ta jos himna?Mirkt

nuy seyp zmogay as manau, kad tay vien delto, kad tay buvo vien del savo daynu stokoz…ay vpsm…man neapatiko…kazkaip aplamay…Veee…tay davay daba visi popsiuskes daynave popsininkai daynuoja himnuz…tay kaip atrodyz??..maybe da kt metays(tiurboot kt metay iseyna LT vaziuot y euro) dia su himnu issiuncem y eurovizya…???

gaila, nemaciau…

nebeturejo daugiau dainu,tai himna dainavoŠypsena

Nuo tokių "dainininkių" ne šiurpuliukai, o pagaugai kūnu eina Baisu
O himną dergti - šventvagystė. Beje, tokiu lygiu kiekviena bobutė per atlaidus padainuoja Cha cha Katastrofa kažkokia

Yo… jei būtų reikėję tęsti, tikriausiai būtų prisiminus ir darželines daineles: "Du gaidelius", "Kre-kre-kre ančiukus", "Tau mano mamyte" ir t.t. JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Niekada nepagalvojau, kad Dija sugalvos padainuoti Lietuvos Valstybini HimnaNeTaciau labai fainai sugalvojo…ŠypsenaIr suskambejo liuxTaipŠypsena!!!

NESITIKEJAU, KAD DIAJA SUGALVOS HIMNA SUGIEDOTNebET LABAI FAINAI SUSKAMBEJOTaipŠypsenaLIUX…Gerai

Gerai tik galėtų dažniau Gerai

Susidaro tox įspūdis, kad visi čia susirinkę kažkokie beklausiai Pavargęs Gal laikas apsilankyti pas LOR?

Juokiasi

Geras buvo. Gerai suskambejo daina. Ir gavosi ne giesme, o grazi daina. Man patiko.

na nzn, skambejo gal graziau nei Claptono daina, stengesi Dija himno nesudirbti, bet tikrai ne vieta tam! jau geriau per vasario 16 dainuotu, nors kas ten ja bebalse leis…

Jei pasismaukei sededamas priesh telika tai gal ir geras tau buvo JuokiasiJuokiasiJuokiasi Bet nuo tokiu ožkenimų-mekenimų kaip Dijankos "himno koveriai" atvirai sakant VIMDO VeeeVeeeVeee

Visiskai sutinku,geria kad G ir G su striptizo sokejom nedainuoja Lietuvos himno.Suprasciau kad tokie erstrados grandai kaip Noreika,Povilaitis ir pan… sitiek metuu darbo atidave scenai…o cia islindo iskazkur viena cd isleido ir jau per tv himna gieda…ziurkike kazkokia…Piktas

Faina, kai yra pritarianciu …