Dia \"Geltona\" Lietuvos Valstybinis Himnas

Dia "Geltona" Lietuvos Valstybinis Himnas

Matet, kaip Dia is "Geltona" dainavo Himna Lietuvos. Gerai skambejo ka??? Man siurpuliukai perejo per kuna.

nemaciau Ne

as irgi…per kokia televizija rode?

Katik per LNK rode, per dvikova tarp ZAS ir Dia

Maciau Taip Siaip originalus sumanymas Nekaltas O kaip skambetu ZAS’u himnas? Baisu

jeeeeeeee Gerai super skambejo Gerai Taip Taip Taip man ir siurpuliukai per kuna perejo

hehehehheheeh
Nu manyciau himnas kazkoks rimtas dalykas, o tos sokejos is Pikaso klipo nelabai man rimtai atrodo. Siaip geraipavare Taip bet cia retais atvejaisJuokiasi

respect uz himno dainavima ( giedojima )Gerai,bet ar butina is to sou daryt ir dar per tv??Nekaltas

o man nepatiko…per daug supaprastinta.

nezinau,nors geltonos nekenciu[ju grojamos muzikos]bet kazkaip net keistai taip dviprasmiskai staigei susigraudinau—kazkaip pajauciau pasididziavima del to,kad esu lietuveTaipGerai

Sawotishkai skambejo ŠypsenaNekaltas
Kuomet A. Ramanauskas pradejo metytis uzuominomis, ir iejo sokejos apsigaubusios LT veliavom, pagalvojau negi himnas ApakęsCha cha Pasirodo - iš ties TaipŠypsena

Cia tik lietuviam gali atrodyti, kad per daug rimtas dalykas kaskokiam sau. Man atrodo, kad ten buvo labai grazus lietuvisko himno sudainavimas, bent jau geriau nei babutes cypenciu balsu iskraipancios visua gimna.

nieko geresnio nesugalvojo ir neturejo tai pasirinko paprasciausia varianta - himna

Nesutinku su tavim Ne. Sutinku, kad "Geltona" neturi didelio repertuaro, bet kad griebesi paskutinio siaudo tai nesutinku.

Siaip tai patiko Dijos pasirodymas,bet tas himnas buvo,kaip sako paskutinio siaudo griebimasis.

grazuŠypsena
turiu kompe lt him na, bet ji dainuoja zas, naktines personos, lemons joy ir dar kjazkas atrodoCha cha

O man nepatiko. Sheip pati geltona man Baisu . Nu skambejo graziai, bet cia visai neoriginaliai sugalvojo, negi geltona neturi daugiau dainu?
Kad ir shlyksciu, bet nors paciu sukurta butu muzika… Veee

gajla nemachiau, bet ir tajp galima susidareet vajzda, kad skesta dija, tik deja nej tox shiaudas nebepades.
Ir shiaip kokio su***to reikalo reikia per shou lajda himna giedot?

Maciau
labai ji man erotiska TaipTaipNiam niam