Dengiam ToyToy


Dengiam ToyToy

2.4 dyzelis… slabnai sitam Blogai

bet jauciu susiskautu liuosiai su hiliuxu trilitriu ar ne?

Keista, bet man uztenka, o galvojau cipuoti, bet persigalvojau. 9.1 mieste srutu simtuj Gerai

tai kad tas hiluxas nevaliucha… 1.9tdi 77kw golfas Apkabinimas patiko kaip begejasi Cha chahug, ramiu rezimu nebent tiek

Cha cha

leksim ryt pajuryn su “traktoristais” savo pasiaust keleta dienu Cha cha

as ramiai nevazineju, labai daznai tiek tiesiojoj tiek i posuki padangos cypia Cha cha Su pilnu ekipazu vazinejau kelis vakarus tai labai labai daznai dugnais, 9.4 pakilo, kita diena lekiau uzmiestin biski ten iki 150kmh greiciais, gryzo viskas i 9.0, pyliau jau kelis bakus pilnus iki garlavinos, nemeluoja borto kompas. Per kiek Hilux simta susikapoj? Sitas 10.9 sekundes beroc? P.S. Cia mechanika

palei popierius 12,1 mano kuro vidurkis dbr 11,5-12…

gamintojas 11 raso mieste sitai volvai, o cia lakstant 9 Juokiasi

Gal padangos levos todel ir cypauja… Nes 9 litrai tai cia pensininko rezimas… kaip ir masina Cha cha

Aha padangas pirkau is maximos kaip ir pacia masina ir lietuvoj 24m. Pencijan paleidzia, net nezinojau, kad tokioj geroj sali gyvenu. Matyt miestas nesiskaito visi lietuvos miestai miesteliai iskyrus Vln, nes jame nebunu, tai tiketina kad Vln ziema su R18 zieminem gumom 11 kapotu. O automatas kiek raso mieste ima MindosaS?

tai kad kai tokia danga karsta,tai naturalu cypaut,mano potenzos gale jau prie mirties irgi pacypauja kai sikna pavizgini

nu blin kuo toliau, tuo geriau gyvenam, ir pencija anksti, ir 136kw slabnai jau Cha cha

man tai logiska, kad automatas dar daugiau, taip ir raso.

s80 2.5 dyzelius avtamatas - po Panvz kompas rodo ~8 is tikro ~9.

9ltr mieste su sita? gal neapgaudinekit saves Cha cha minimum 10l vidurkis geriausiu atveju

niponial? tai tau cia bled vidutines sanaudos. Tavo automatas volvo rys mieste 11 ramiai vazinejant kaip padeta.