Demo korta - kas tai?

nu pas mano draugeli demo korta nes dirba omnyje ir tikrai nekainuoja skambuciai i kitus tinklus, nes man paciam duoda skambint kai reikia kur noriu ir kiek noriu, tagi nevarykit kas ten kliedi kad mokami pokalbiai i kitus tinklus.

hebryte nesipykit Šypsena) paziurekit mano fotke - apie mane Šypsena) ir suprasit kad tiesa kalbu - omnio darbuotojams yra planai - nemokami y visus tinklus, isskyrus y sexo linijas, inoformacija, sms mokejiamas uz auto stovejima, melodiju siuntimas ir logotipu…+ labai gera paslauga yra http://www.mozaika.lt ten galima zinutem bombint Mirkt) surasai pvz 300 adresatu tokiu paciu ir paleidi Šypsena, tai vat…o darbuotojai + gali pasiimti omni privat planus, zmones skirkit pagaliau kortas Mirkt jei kam neaisku paskambykit paaiskinsiu…Tūsas

Skirkit du dalykus: DEMO korta, ir kita korta, kuria duoda darbuotojams. DEMO kortoje yra ribotas haliavnas laikas i sava tinkla, SMS mokamos, i kitus tunklus skambyti taip pat kainuoja… Nuo senu laiku liko senas pavadinimas DEMO, ir dabar visi galvoja kad cia viskas haliawu. Nu bet as suprantu, as ir lietuvis Cha cha

va kolega tiesa sako… Šypsena Bet cia ne DEMO korta, o kitokia.
Xedo: o del SMS bombinimo, taj dar zinok kad ne tik grupej telpa 300 irasu, bet ir adresatu laukelyje telpa 10 grupiu… Cha chaCha chaCha cha

Nu cia tai geras…
REix eit kazka daryt…

300*10=3000 neblogai

pirkciau tokia korta( demo ar privat) jei ka rasykit man.