Demo korta - kas tai?

Nu man pries ~1.5-2 metus tokia korta siule pazystamas, kuris dirba omnitel, uz 4k lituku. nzn ar cia daug ar nelabai, bet nepirkom nes tokiu sajbu nesudariau Mirkt

jau savaite turiu tokia Šypsena luX ! kolkas nesiskundziu Šypsena

Man ir dziugu,kad pas visus fantazija laki Cha cha

fantazija pas mane ishtikruju laki Girtas bet ar ysitikines kad shitoj temoj vien tik melas ?

o del omni privat tai paziurerkit http://www.vidma.ten.lt

Fantastai , JUS fantastai. Turiu BITES Demo korta ir galiu pasakyt, kad nereikia pasakot apie fantastiskas tos kortos galimybes. Paprasciausiai i menesi 30h Biteje nemokami, po to centai; i kitus tinklus kazkur apie 50ct. SMS nemokami tik Biteje, i kitus 10ct. Nieko stebuklingo. GPRS nemokamas. Ir nesvaikit. Ryskiai daug kas multiku prisiziurejo.

Tai jei nieko idomaus negali papasakoti tai kam cia is viso rasai

Blogai

Tarifai bites demo tokie pat kaip C1 tik i bite nemokami, odel limito nezinau dar nebuvo pilno

Gal kas tokia korta zino is kur butu galima nusipirkt Cha cha
Ar cia nelabai realu Cha cha

Nors vienas zmogus ne is fanatastu burelio,o siaip omnije irgi beveik identiska tik,kad valandu ne 30,o 35.

Cha chaCha chaCha cha Totali nesamone.

Nu nezinau, cia jus tiek priraset, mano pazystamas dirba omnyje, tai jis turi korta nezinau demo ar privata, bet i visus tinklus uz dyka skambina.

ziuriu vos ne pas kas antra - demo korta…Cha chaCha chaCha cha
svarbus zmones jus turbutCha chaCha cha

taip ir isivaizduoju, kaip dabar Cha chaCha chaCha cha tikrieji bitininkai,prisiskaite chia jusu nusisvaigimu…

Tai reikia skirti omnio dileriukus ir zmones uzimancius normaliais pareigas Omnije.

Tikrai cia fantazuotojai susirinko, nes tu kortu niekas neplatina ir ju isdavimas grieztai ribotas. Demo kortas gauna tik operatoriu darbuotojai ir platintojai!Nemokami skambuciai tik savame tinkle o i kitus visa para 0,10 Lt ir SMS for Free.Cha cha

Dar vienas fantastas… Darosi linksma Cha chaCha chaCha cha

Omnio demo - 100% i visur nemokamai ishskyrus 900 linija ir pan. skambuchius, SMS nemokami.
Bites demo - vietinis tinklas nemokamai, kiti tinklai su apribojimais.

zhmogus dirbantis omnyje, gali savo vardu paimti iki 3 SIM kortu su OmniPrivat planu.

del Bites nezinau, o del Omnio tai pagalvok dar karteli.