DĖMESIO VAIKINAI! Klausimas jums....

Be abejo. Pana tur but grazi visu pirma! Kas kad jos krutine didele ,ar akys grazios, jei pati akmens prasosi. Vo teip!

as imciau abidvi

[quote]versiss rašė:
kam jau kam tau patyleti!!! Ar buvai nors viena berna pavaisinusi ar nuvedusi i kina??? Jai ne toliau sedek su savo mintym ir svajonem!
[/quote]

žinai tu man jau nusibodai su savo filosofija…
Jei nori žinoti mano vaikinas neleidžia man mokėti už save,jei bunu su juo…o tuo labiau mokėti už ji…o aš užtat megstu pirkti jam įvairias dovanėles įvairiomis progomis… Kietas Liežuvis

ash seip irgi bet gausiai i Ignoruoju (uzpakaliuka cia svarbiausia) i Cha cha (i dantis) na ir i Liežuvis (i jos liezuvi nors cia ne tike svarbu )

Kaip zinia: sutinkama pagal isvaizda, islydima pagal prota. Susipazystant kreipiu demesi i uzpakaliuka (standrus), oda(lygi, priziureta - mergina pasipuose ne tik siandien, bet ir bendrai priziuri save), smakra (nestambus - vyrauja moteriski harmonai). Taciau jau po "pirmo karto", kai sperma mozgu nebespaudzia, pradedu is kart dometis su kuo guliu(charakteris)Cha cha Patinka savarankiskos, principingos(saikingai) ir issilavionusios panelesGerai

Pasirinkciau protinga mergina nors ji ir nebus labai grazi. nes daznai tos grazios merginos buna tokios nuobodzios ir pilkos. O as dazniausiai kreipiu demesi, pirma karta pamates mergina, i jos bendra grozio etalona.

Merginos, klausykit: pries kelis metus isgirdau minti, kuri mane pritrenke savo tobulumu, bet paziurejus i visas sias diskusijas matosi, kad ir dabar vaikinu mastymas nepakito:

  1. Uzpakaliukas
  2. Protas
  3. Gal veidas Cha cha
    P. S. Visi sie dalykai labai svarbus berniukams iki25, veliau vertybiu skale staigiai keiciasi… Mirkt

[/quote]

siaip visai paguodzianti statistika,visai dziugu kad bent jau protas antroje vietoje…keista kad veidas po jo einaMirktMirktMirkt

As kai susipazinu su mergina iskart atkreipiu demesi i jos lytines lupas vaa… Mirkt

Skyles dydis ir kuo dydesnis nes mano falas neeilinis …

Gerai

[quote]arli rašė:
As kai susipazinu su mergina iskart atkreipiu demesi i jos lytines lupas vaa…
[/quote]

Naaaaaa idomu kokiu budu tu iškart susipažinęs pamatai jos lytines lūpas…???

pasitinki pagal ishvaizda, palydi pagal prota…thats all…
zinoma ishvaizda labai svaarbi!!!

Ir protinga ir graze, bet ju nedaugCha cha

As nznŠypsena turbut nuo pirmo ispudzio dauk priklauso,o cia jau aisku kad isvaizda svarbu,po to jau galima i prota paziuretŠypsenaNors kartais lyg ir ziurke,o labai miela buna pabuti kartuŠypsena kiekvienam cia kitaip manauŠypsena

prtinga+grazia+malonia+…
wa tajp wa

Nesirinkciau ne vienos: o kam jos reikalingos?! Cha cha

siaip jai gyvenimui tai daugiau pagal prota (grozis nebe toks svarbus), bet jei siap ziuri i mergina ar vienai nakciai ar pan… tai pagal: 1. Uzpakaliukas 2.Krutine 3.Plauku ilgis/spalva 4.Akys

Hmmm na manau isvis isvaizda yra tik pirmam ispudziui, o toliau seka bendravimas ir jos protas, beabejo, jei tai butu pana su kuria planuociau rimtus santykius ar pan., kreipciau i jos prota, bet jei ji man butu tik vienai nakciai zinoma daugiau i jos grazuma ir figuros tobuluma, o siaip daugiausia demesio kreipiu i panos uzpakaliuka ir simpatiska veidely Kietas

Šiokie tokie pastebėjimai ir mano išvados iš to… Cha cha
Kaip matau iš jūsų pasisakymų, tai vienareikšmišką atsakymą į mano pateiktąjį klausimą yra sunku atrasti…nes kaip ir patys sakote grožis Flirtas yra begalo svarbu kaip ir protas…Hm gaila, kad pasitaiko tokių žmonių ( aš čia apskritai apie abi lytis MoterisVyras ), kurie turi tik vieną iš šių svarbių kriterijų…Yra daug gražių žmonių, bet kaip bebūtų gaila jie nepasižymi savo proteliu.

AS VISIU PIRMA IFlirtasPASKAI IIgnoruojuIR TADABučkisO KAIP VISKAS OK Apkabinimas