DĖMESIO VAIKINAI! Klausimas jums....

kame kampas…
kaip supratautai jei josIgnoruoju grazus tai jau kitkas netaip swarbu…
as manau viskas yra swarbu ir nereikia iskelinet i pirmas ar antras vietas atskyras dalis.Piktas

Na jau nesiburnokit taip, aš juk nedalinu žmonių į dalis, tačiau taip jau yra, kad visgi i kažkurias mūsų kuno dalis atkreipiat dėmesi labiau, susitikus tarkim pirma kartą. Kietas

Pirmiausiai dermesys krypsta y krutine akis ir uzpakaliuka.

TURIU VAIKINUKAS TAVE PAGIRTI…Auksiniai žodžiai Laimingas

[/quote]

pasikelsiu dar Šypsena

Drovus

Na jei ziuret tik i isvaizda, na zinoma tada Flirtas zavi, auksta blondine, arba brunete, grazia krutine, graziom kojom, graziu Ignoruoju uzpakaliuku, na o jei rimciau Taip tai man isvaizda nevisuomet buna paghrindinis espektas Gerai Laimingas Tūsas

zinoma, grozi, juk protingomis moterys nebuna, buna tik chytros(liet. turbut gudragaves)

Vaizdas toks, kad tu nori pasakyt jog buna arba grazios arba protingos. As tai renkuosi grazia ir protinga Šypsena Ir su geru charakteriu. Tupos mergo tikrai nesirinkciau.

As priesh uzkalbintamas mergina zhiuriu i jos ishvaizda, todel savaime suprantama,kad pirmiausia kreipiu demesi i jos ishvaizda, na del idealo tai jau chia kaip kam kokia patinka…O kai bendrauju su mergina, tai tadaishryshkeje visas jos charakteris ir bruozhai…na bet atkreiptu ji mano demesi (vidus), ji turi buti komunikatyvi,draugishka, linksma…Cha chaCha cha Trechias dalykas yra tas,manau,kad visi bachurai pritars, kad mes nekenchiame panasharnikiu!!!Aisq yra malonu pavaishint, bet jau kai jos ima dometis musu pinigais, tai tada jau buna per daug!!!Piktas

[quote]badanddark said:
zinoma, grozi, juk protingomis moterys nebuna, buna tik chytros(liet. turbut gudragaves)
[/quote]

Na zinai tu tikrai nepasirodei kad butum protingas…Juokiasi

Ar zynote pasakyma?! Tavo snukis man primena arklioIgnoruoju! Cia is filmo gal zynote kokio??? Tai panelem kurios labai dedasi grazuolem bet proto neturi!!!Juokiasi

For Wajnjus
Zinai, man apskitai žmoguje svarbiausia bendravimas, jo komunikabilumas.

O tau jo pinigine nesvarbu?NeLiūdnas

Girtas LABAS MATIO,BUVAU TRUPUTI DINGUS.ZAVI TU MANE SAVO PROTU!JEI TAU IDOMU TAI AS MELINAKE,SVIESIAPLAUKE(LABAI SVIESI),ir DRAUGISKA.TURIU BEGTI,IKI Tūsas

[quote]versiss said:
O tau jo pinigine nesvarbu?
[/quote]

Man vaikino piniginės storis nėra tiek svarbus, kiek vaikino savarankiškumas. Labai šlykštus variantas, kai vaikinas maždaug sako: Mama duok pinigų noriu merginą nusivesti į kiną. Cha cha Taip

kam jau kam tau patyleti!!!Taip Ar buvai nors viena berna pavaisinusi ar nuvedusi i kina??? Jai ne toliau sedek su savo mintym ir svajonem!Taip

Kietas viskas turi buti savo vietose ka cia dar kalbeti, o jei protas kaip pas vini puxa nutai… Veee

ble, zmones i siuos klausimus atsake dar Jezui nenuzengus i zeme, o cia personazas ryskiai tik dabar pabudo…
TAIP PASAKULIS SUTVERTAS IR JEI TAVO UZPAKALIUKAS NERA GRAZUS TAI NIEKO CIA IR NEPAKEISI…TEKS SUSITAIKYTI IR IESKOTI VAIKINO KURIS RENKASI TIK(AKCENTUOJU "TIK") PAGAL VIDINI GROZI…

Na, pasamtysiu gera atsakymaMirkt
Susipazystant su pana kad ir klube visu pirma aishku nuzvelgi isvaizda:). As asmenishkai atkreipiu demesy y veida, jei yra proga - ir uzpakaliukaMirkt.
O siaip buna dar tokiu atveju kai nuzvelgt nespeji:) - pavyzdziui iskart pradedamas susisaudymas akimisMirkt. Tuomet tajp sakant jei nebajsi bendrai paemus, eini susipazinti:).
Siaip susipazinimai stengiuosi kad gautusi savaime, ir ne todel kad pana turi krutine kazkokia! ar ten uzpakaliuka:). Pagal nuojauta:)
O vat susipazinus, sekantis sprendimas buna apie prota:). Negaliu ilgai pakest panos, kurios vienintele domejimosi sritis kokie serialai ar pan…:slight_smile: Arba jei ir pakenciu ja kury laika taj tik del to kad tuo metu geresnes ner, bet visvien pagarbos buna 0:).
O vat po pirmo susipazinimo ir nusprendi ar pakankamai grazi, ir ar pankankamai protinga kad butu ydomu tolew bendraut:)Liežuvis. O su kvailom taj isvis beveik niekad ilgiau 15 min. netempiu, isskyrus keleta kvailu issimciu:). Tak vo!:):):slight_smile:
Darykis isvadas…:slight_smile: Viskas - skonio reikalas ir priklauso nuo zmogausKietas

is pradziu : ar simpatiska
poto : ar protinga, bo jei tupa merga, tai su ja bendru temu kad ir flirtuoti nerasi,o tada kam is viso bendrauti…patyleti ir pats vienas galiu…tokia neseniai ir buvau sutikes…patikekit : isvaizda dar neviskas

siaip i isvaizda pirmiausia,bet smarbu kad butu ir vidum grazi,o tada visdkas ok,o krutines ,uzpakaliukai,ir visa kita,geriausia kaip viskas buna naturalu ir normalu jei per daug nei per mazai ko norsTaip