Dėmesio: Bangos gimtadienio šventė!

walio, nei tu ten laikysi ta tvarka, nei ka. Pagalvokim geriau kiekvienas apie save, bo vienas ar nors ir deshimt zhmoniu ten tvarkos tikrai nepalaikys. O be to bus apsauginiai, kuriems nereikes tavo, walio, pagalbos Cha chaCha chaCha cha Taigi nesivargink. Xexe.

Shiaip jau ash nesakau, kad ash ten miegot atvazhiuoju. Visas idomybes stebesiu pusgirtis ir bus viskas chiki Šypsena

Jega…jei zhinoma tokius nawjokus kaip ashej eelejs…bet atajsiu…vienas…tipo jei kuriaj eedomu…taj kabinkit prie duroo…bo paskum velu bus…Cha cha

Tai aishku, kad ileis, nes tu jau nebenaujokas, o nuolatinis dalyvis. Cha chaCha chaCha cha Tik eik ir nesvarstyk daug…

Evelina>
iskilo vienas klausimukas ar bus galima palikti mashinas Karolinos kieme, ar reikes jas vairuoti kur nors i mokama stovejimo aikstele ir paskui gryzus ryte pamiegoti kelias valandeles kad prasiblaivytum?Cha cha
Nes isgert tai laaabai noresis…Aš nekaltas

Yo… del mashinu cia geras klausimas… Aš nekaltas Kiek ten jusu, autobanginiu, bus kolonoj?

Yra berods prieshais karolina mokama automobiliu stovejimo aikshtele, ar tai keli metrai i kaire, na vienu zhodzhiu tereikia tik pasistatyti mashina ir pereiti Justinishkiu gatve i kita puse ir tu jau Karolinoje Cha cha Itariu visi i karolinos kiema niekaip netilpsit Cha cha Dar be jusu auto.banginiu kiek privazhiuos i gimdieni… Gerai !!!

Amigosh ash chia apie tusa prie utenos shnekejau, kad ten padesiu tvarka palaikyti… bl tu pavarai, i banga gi neisiu tvarkos palaikyti, eisiu pasizhmoneti, pazhiureti kas bus idomaus o ne tvarka daryti Cha cha bl prajuokinai, pradzhioj zhinute skaitau skaitau ir niekaip nesuprantu apie ka tu chia… Cha cha Susimaishei truputi… Tu gal girtas? Labas

Nei ash girtas, nei ka. Tiesiog ish tavo pasakymo supratau, kad Karolinoj busi kazhkas panashaus i apsaugini. Liežuvis Labas (shitas veidukas ir man labai patinka Šypsena)

Tau blin gal negera??? Koki dar apsaugini? ka tu chia svaigsti? nebepuliuok gal jau… Ish kokio mano pasakymo taip nusprendei??? Prie ko chia ash ir apsauga?
Piktas
Ash apie tusa viloje shneku, vienas vakaras priesh bangos gimdieni, toje pachioje vietoje kur tu miegojai uzh krosnies!!! Supranti tu ar tau paskambinti ir viska ishaishkinti? Piktas Susinervyjau Liežuvis

Ash nesuprantu, ko chia biesytis. Lyg ir shnekejom apie Karolina, o tu staiga iterpei minti apie Papyshki. Nu ir… Taip ir gavos, kad sumaltos mintys mane subalamutijo. Jprst, juk dazhnai zhmones nesusishneka… Liežuvis

Nu buna kad nesusishneka… ash apie krosni pradejau shneketi tai ir uzhtesiau minti toliau apie ta tusa. ir shiaip tas kaimiukshtis vadinas ne Papyshkis o Papishkis Cha cha Liežuvis Labanakt, trenkuosi i lova, jau pats laikas butu Gerai
Bye bye LabasLabasLabasLabas

A man jis Papyshkis, juk ten niekur lenteles nera, kur butu patvirtinta tavo versija Liežuvis nu labos nakteles LabasLabasLabasLabasLabasLabasLabasLabasLabas

[quote]Amigosh rašė:
A man jis Papyshkis
[/quote]

Ne Papyshkis, o Paapishkis Kietas
Su Zapyshkiu dr(a)ugs painioji…Cha chaCha chaCha cha

Kiek man teko lankytis Karolinoj - tai ten galima rasti vieta masinai palikti. Arba prie pacios Karolinos, arba prie priesais esancios parduotuves. Blogiausiu atveju kiemuose.

Per pusdieni nuo paleidimo jau turim 185 gimtadienio sventei uzsiregistravusius Bangiecius. Skubekit neziopsokit!

Tik tiek? Apakęs

mamutai, negerai skaičiuoji, gi dedault’u dadėk po antrą pusę Mirkt
O šiaip tai jaučiu tikrai bus gausiai Šypsena

Tik va dar vienas keistas reikalas - tai bus pirmasis mano meetas su bangiečiais Aš nekaltas
keista, nia ? Šypsena Dar ni vienam iki šiol nebuvau Aš nekaltas hmmm

ApakęsApakęsApakęs

Miela Evelina Banga, kaip ten einant apsirengti, ar tai turi būti paradinė uniforma - frakas, šlipsas, ar taip kad matytusi iš kokio klubo esi, ar tiesiog kaip patinka? Šikšnosparnis

dafaj dedames marskinelius bangos, kas turi :]