Dėl žvejo bilieto?

Kas pas tave parašyta ant to bilieto, t.y. ar išvardinti telkiniai, kuriuose gali žvejoti?

Ant jo parasyta.Zvejo megejo bilietas,is priekio.O is galo Zvejys megejas privalo: ir taip toliau.
Jokie telkiniai ten ne isvardinti.

yra priedas, kuriame tie telkiniai isvardinti, bet nelabai skuba ji duoti

Kažkada būdavo įrašyta pačiame biliete, kuriuose ežeruose galima žvejoti. Bet tai buvo lb. senai, gal dabar kitaip, nes aš jau gal 15 m. to bilieto neturiu.

[quote]
vk_ rašė:

Tas ir yra, kad ne konkretaus rajono o resp. mzd bilietas, atrodo, kad tu klysti. Man atrodo, kad jei tu zvejoji tu turi tureti zvejo bilieta o jai dar zvejoji isnuomuotame vandens telkinyje + to telkinio leidima. Kiekvieno rajono zvejo bilieto pirkt nereikia, nuvykes isigiji to ezero ar telkinio leidima zvejoti ir zvejoji.
O kas del pasienieciu tai jiems ir nereikia zvejo bilieto, jiems reikalingas to rajono leidymas, bilietus tikrins gamtos apsauga. Anksciau dar nuvykus i kita rajona ant leidymo dedavo spaudus, tipo suderinta, dabar ir to nebereikia.

[quote]
žVYNAS rašė:

[quote]
vk_ rašė:

Neturėsi resp. leidimo, negausi to raj. leidimo. Negausi to raj. leidimo, negausi pasieniečių leid.
Ką tu turi omeny -resp. mžd bilietas? Aš galvoju, kad tai yra tas pats resp.LEIDIMAS, o jokio resp. BILIETO nėra.
Na ir primaliau…

Zvejo megejo bilietas.
Ji isduoda:Lietuvos medziotoju ir zveju draugija,ir tik po to birzu skirius.
Tai visdelto jis respublikinis.
Mano supratimu jis kaip ir medziotojo bilietas.

Blyn, primalėt čia š krūvą be jokio reikalo, nors viskas paprasčiau nei paprasta:

  1. Kiekvienas leidimas duoda teisę gaudyti tik tam tikruose telkiniuose. Tie telkiniai įrašomi pačiame leidime arba būna sąrašas kaip priedas. Rajonų žv. draugijos skyriai duoda tuos ežerų sąrašus, jei paprašai ir sumoki puslitį ar kiek ten jie paprašo.
  2. Būna kelių tipų leidimai: "rajonų žv. draugijos skyrių išduodami bilietai", "respublikinis leidimas žvejoti nenuomotinuose telkiniuose", ežerų šeimininkų išduodami leidimai. Bet dėl tų tipų jokio skirtumo nėra: vistiek bilietas galioja tik telkiniuose, kurie išvardinti jo priede. TAŠKAS!Laimingas

Paaiškinimas abejojantiems: nusiperki bilietą, paskaitai, kur jis galioja - ir žinai, kur gali gaudyti. Plius visokiuose pasienio telkiniuose reikia turėti asmens identifikacijos dokumentą (pasą ar "teises" ), bei užsiregistruoti pas pasieniečius.
Jokių kelių leidimų žvejybai kombinacijų nereikia (apie licencijas šlakiams nekalbam).

Senai taip reikėjo: reikalingas, nereikalingas.Šypsena

Pagal tave gaunas taip, kad pasiemes svetima masyna turi igaliojima ir technikini o teisiu nebereikia?

Pagal mane irgi, tik aš taip paaiškint nesugebu…Gerai

pagal esamus istatymus manau dauguma zveju brakonieriauja. turiu as respublikini leidima zvejoti neisnuomotuose vandens telkiniuose, bet zvejoju visur kur draugai vezasi ir kur atostogauju. jei kazkas nori rinkti pinigus uz zvejyba isnuomotame telkinyje tai tegul sedi prie vandens ir renka pinigus.

taigi pakaitykite zukles taisykles, pilna nuorodu prikaisiota, vk akivaizdziai teisus
O teises ir technikinis yra visai skirtingi dokumentai,
jei jau taip nori analogiju sulygink B ir C kategoriju teises, konkreciai transporto priemonei - konkreti kategorija

Pagal tave gaunas taip, kad pasiemes svetima masyna turi igaliojima ir technikini o teisiu nebereikia?

[/quote]

[/quote]

Aš gyvenime neturėjau "respublikinio" bilieto, bet turėjau ir turiu raj. leidimus. Tad tu neteisus. Ne

Pagal dabartinę valstybinę tvarką konkrečiame telkinyje žvejoti užtenka vieno leidimo. Bėda tik ta, kad universalių leidimų nėra ir todėl daugeliui skirtingų telkinių tenka pirkti skirtingus leidimus.
Kiek girdėjau, Latvijoje yra universalūs leidimai. O pas mus yra taip kaip yra. Tai šiek tiek riboja pasirinkimą: kai aš žvejoju savo malonumui, tai nenoriu žvejoti bijodamas inspektorių ir todėl nežvejoju ten, kur neturiu leidimo. Jei ne tai, tai kartais nuvaryčiau kokion naujon vieton.Taip

labai gražiai vk_ viską paaiškino. Manau, kad taip ir yra: metinis leidimas už 11 Lt- neišnuomotiniems telkiniams, o konkretaus rajono MŽD žvejo bilietas ir dar xuj žino kokių subjektų bilietai- žvejoti jų išnuomotuose telkiniuose.

O “Basanavičius” tinka žvejoti Maximoje ir kituose privačiuose akvariumuose Šypsena

Pasirodo istikruju zv bilietas yra reikalingas tik mzd isnuomuotuose vandens telkiniuose.
O buciau ir nezinojes.Gerai

taigi pasiskaityk zv. taisykles, gal dar ko naujo atrasi ko nezinojai Šypsena

Sedziu skaitau Alusir vel skaitauAlusGirtas