Dėl žvejo bilieto?

Tai reikia suprast taip,jei inspektorius pazistamas tai zv.bilieto kaip ir nereikia o jeigu ne teks moket bauda.

Kiek žinau, aukštaitijoje, dar kažkokia tvarka yra, mūsuose-ne. Nepažįstu aš inspektorių, o kam juos pažint, jei gyvenime nėra tikrinę
Nustebęs

O mane kelis kart tikrino tai daba ir gumine uzregistravau kad daugiau nebutu prie ko kabintis.Cha cha

Ilgus metus ir pas mus Marijampolej (bent jau manes) netikrino bilietu,o dabar pora metu ganetinai intensyviai dirbti pradejo,pernai tris sykius naktim vasara ir viena rudens nakti,kai karpio laukiau mane tikrino,o diena neskaiciuoju;ne mazai tinklu surankiojo.

Jis, matomai, kalba ne apie Elektrėnų marias, o apie tas pačias vieteles Mirkt

Kalbu aš apie Elekt. marias, kokias vieteles turi omeny?

Mirkt

nebereikia gumines registruoti

O is kur tokios zinios,
???

Pažadink, jei pramiegojau, bet nuo kada Elektrėnų mariose nepakanka bendrojo metinio leidimo? Apakęs

Laimingas nežinau nuo kada- tačiau jau berodz 2 metai Piktas …60 t…ir tas bendras bilietas- tai nafyg jis yra reikalingas…jei pvz.pagal sarasa- Vilniaus apskrity tiktai 2 ar trys ezerai su juom zvejojamiLiūdnas…o Elektrenuose …jei gaudai be Traku leidimo- 100 Lt baudele…Baisu …ir dar kazkas cia rase apie gum. valciu registracija- taigi jau nebereikiaLaimingas

aplamai tai kazkox bardakas…bendras bilietas-NEzuvingiausiuose vandens telkiniuose, kituose ezeruose-ten kur gal but yra zuvies- jie isnuomoti ir nuomininko ne su ziburiu nerasi…Kanda…[berodz…dabar tiem p.y.d.a.r.a.m. net nera ribu uz kiek bilieta pardavinet Ne…o ka jau kalbet apie pasieni- kai dar pas pagrancus reik registruotis…uzknisa juodai- jokios bendros tvarkos…Pavargęs

padarytų pvz. kokia tarka…tarkim…sestadieni ryte skambinu ezero nuomininkui i vieninteli vos surasta jo mobilu- o jis nekelia…vadinasi- jis SUTINKA , kad as zvejociau jo nuomojamoje baloje…ar dar kaipŠypsena…jauuuuuuuuuuu- nerrrrrrrrrrrrrvina…

Ale tikrai MB600 pateiktame sąraše nėra Elektrėnų marių. Vadinasi, aš ten jau senokai sėkmingai brakonieriauju Apakęs

Iš kur ištraukėt, kad nebereikia registruoti guminių valčių?Apakęs
Gal jūs painiojate su tuo, kad nebereikia kasmet iš naujo perregistruoti? Bet užregistruoti ir gauti numerį tai vistiek reikia.Taip

Ir tikrai jau ne porą metelių
Juokiasi

Skambinimai nepadės: vienintelis būdas išsprest problemą, tai pardavinėti leidimus ant kranto. Juk ne aš turiu jo ieškoti (nuomininko), bet jis manęs. Jis yra nuomininkas, toks pat pimp…, kaip ir aš. Jei jam nepatinka, kad kažkas žvejoja, tegul važinėja ir pardavinėja.

berods niekas neatsauke punkto, pagal kuri ant kranto turi stoveti lenta su informacija kur nusipirkti leidima

Punktas neatšauktas, bet čia gryna nesąmonė su tom lentelėm. Elektr. prie 3 dambos pakabino aukštai ant apšvietimo stulpo. Vienas, jei čiut žabalas, raidžių nesurankios, kitas, išsiblaškęs, per visą savo gyvenimą jos ten nepastebės. O jei ją ten ir pastebėsi, perskaitysi, tai lieka gal 10 % kad ką nors kur nors surasi ir nusipirksi tą nelemtą leidimą. Cha cha

Man atrodo, bent jau pas mus, pirmiausia tikrina zvejo bilieta o jei zvejoji isnuomuotame ezere, dar papildomai tikrina leidyma. Nezynau, gal taip ir neturetu buti, gal jie savivaliauja? O siaip pas mus praktiskai visi telkiniai (isskyrus ageniski ir papili)priklauso zveju draugijai ir zvejo bilietas reikalingas, ji tikrina, kartais. O ant kursmariu siemet net buvo tikrinamas respublikinis leidimas, mokejo kas neturejo.

Žvejo bilietas (tiksliau žvejų draugijos konkretaus rajono būrelio bilietas) reikalingas tik tiems telkiniams, kuriuos nuomoja žvejų draugija. Ir kiekvienam rajone reikia vis kito būrelio bilietų.
Kiek suprantu - tai išnuomotame ežere žvejojant reikia tik to ežero nuomotojo leidimo. Taip sakant, kiekvieno rajono žvejų draugijos būreliai yra paprasti jokių išskirtinių teisių neturintys ežerų nuomotojai.

Būtent ten reikalingas tik respublikinis leidimas, visi jau pamiršę kas tas žv. bilietas.
Viešvilėi net leidimo pasieniečiai neduoda, jei neturi respublikinio. Nei Pagėgiuose kas klausia to bilieto. KAM JIS REIKALINGAS???

Tai kaip supratau zv. bilietas yra tas pats metinis leidimas kaip ir kiti
tik leidziantis zvejoti mzd isnuomotose vandens telkiniuose.O kitur turi uztekti metinio ar kito leidimo zuklei.Bet pas mus visada tikrina zv. bilieta pirmiausia o tik po to praso leidimo ir kartais valties registracijos.
Tai kas visdelto teisus???