dėl web kameros programos

dėl web kameros programos

Tai man nieko ir nereikia išrast, žmogui padėti bandau, kai prašo pagalbos, tai bandau informacijos ieškoti. Kaip ir tikiuosi čia rasti pagalbos, nes pats bandžiau ieškoti per google, bet nieko gero neradau, kad ir su garsu būtų, kažkaip tik vaizdas įrašomas, ir naudoja tik namų stebėjimui per web kameras.

nieko tu čia neišrasi, turi būti akivaizdžiai matomos kameros bei pakabintos informacinės lentos prie įėjimo (ar ant dūrų), kad patalpa yra filmuojama bei video/audio info yra įrašoma bei saugoma.

tai manau, prevencija ir yra, kad yra užrašas. O dėl to, kad nufilmuos grasinimą, tai jau bus ir apsauga. O jei bus tik muliažas, o užvažiuos į snukį klientas, tai kaip įrodysi, kad ne pats tai išprovokavai?

O tai ne geriau prevencija? Ar geriau, kad į snukį užvažiuotų, ir po to tąsykis po teismus pusmetį?

Tai kad ne to prašė žmogus, jam reikia įrašyti, o ne "tik išgąsdinti"…

Tokiu atveju užtektų ir kameros muliažo kabinete (žinoma, su užrašu, kad patalpos filmuojamos). Žmonės visai kitaip tada elgiasi, kai jaučia, jog yra fiksuojami jų veiksmai. Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija lyg ir nedraudžia įmonės patalpų viduje filmuoti. Nebent viešas vietas norima filmuoti (pastato aplinka), tada reikia leidimų.

Galimi, jei ant durų užkabins žmogus užrašą, kad esate filmuojamas.

Nepanaudosi. Tokie įrodymai negalimi

kamera Logitech HD pro Webcamera C920

O dėl to, kad galima-negalima įrašinėt, tai tik savo apsaugai bus naudojama "esant reikalui", nes žmogus skundėsi, kad jam grasina klientai, tai būtų panaudota įvykus negeram įvykiui.