Del sumazejusio tako interneto greicio

Del sumazejusio tako interneto greicio

Pas mano pazystam kazko labai stipriai sumazejo interneto greitis. Pasijunges nuo zmogaus kuris padalines interneta keliolikai zmoniu. Internetas 512 ar kazkas tokio. Greicio sumazejimas pastebetas pries pora dienu.
Kame reikalas, gal kas dar naudojates tako paslaugom ir gal pas jus tas pats.

Mano versija paprasta - prastai sudeti ribojimai marshrutizatoriuje arba tiesiog negarbingas administratoriaus elgesys vartotoju atzhvilgiuNustebęs Taip sakau todel, jog pats DSL Taku naudojausi ilga laika, tokie dalykai budavo retai ir neilgamDrovus

Esu "tako" vartuotojas, seip viskas butu ciki nes mano poreikiai nesuper, bet kai reikia pasitikrinti pasta nuo 15,00 iki 17,00 dezute buna uzluzus. Taip pat ir rytais kartas nuo karto buna, kad dezute neveikia. Zodziu "take" viespatauja chaosasNežinau

Neilgam - tai kiek mazdaug?
Pas ji jau 2 dienos internetas vos slenka.
Jei tai admino darbas tai kaip tai issiaiskint, ir kokiu is vis priemoniu imtis

Neilgam tai tikrai ne daugiau nei vienai parai, kiek ash pamenu - ypach paskutiniu metuNekaltas
O kas link administratoriaus, tai ishsiaishkinti paprasta - pabandyk traceroute’inti (komanda Windows’uose: tracert), taip ishsiaishkinsi kur paketas ilgiausiai uzhsilaiko, galu gale - jei administratorius savo kalte primygtinai neigs, pasiulyk jam pabandyti prie jo akiu ir visu vartotoju akivaizdoje paleisti ant serverio kelias programeles, kurios parodytu kas daugiausiai internetu piknaudzhiaujaNustebęs
Jei administratorius nesutiks vieshai patikrinti - vadinasi turi ka slepti, jei sutiks - tuomet turetu kas nors ish tinklo arba atsineshes laptop’a tiesiogiai pasijungti ant shlangos ir pasizhiureti interneto greity, arba imtis kitu, nepriklausomu priemoniuLaimingas

dekui Labas

Nu va pasitaise, dabar vel nuo 300 iki 500
Tik nesupratau kas itakojo ta pasitaisyma, nu bet neesme, cia juk takasCha cha