Del Sporto klubo VIP nariu ir nariu

90h gerai raso komentarus, bet kodel Art_7 nera narys nejaugi todel, kad turi 5 zinutem maziau???

as tikrai nusipelniau buti VIP nariu, nes tikrai prisidejau prie klubo steigimo.

P.S - nesikeiksiu, neizeidinesiu ir busiu labai geras ir rasysiu apie 10 zinuciu per diena siame sporto klube tikrai… tai va jei netikit kad as ne vip, pasiziurekit i ankstesnes forume esancias mano zinutes, ka variau apie klubo steigima, as net bangai laiskus rasiau tad manau prasidejau ir esi sio sporto klubo signataras Šypsena

as net i banga einu tik del it ir sporto klubu (ir del girls lt aisku)

Šypsena Šypsena

Dar nemaciau ar sportas2 VIP narys ar ne bet siulau ji vip nariu padaryt jei dar nepadarytas Cha cha

xixixi nevarytum ant zalgirio ir tu vipas butum Cha cha
xixixi Zalgiris forever the best Cha cha

Sei I kaip visada viska apgalvoja Cha cha ir dazniausiai teisingai Cha cha

Oba as ir vip narys Cha cha xixixi geras net nesitikejau Cha cha


Zalgiris valdo !!!
Eurolyga vel pamatys zalgirio jega!

as irgi VIP klubo nare… Cha cha jega! Taip kam tureciau dekoti uz tokia dziugia naujiena?

vel prasideda Nustebęs atlaisvinu savo vieta, eikit kam reikia i ta vipa… Aš nekaltas ar tai ka nors keicia? Apakęs

Jurai ramiakas!
o shiaip tai manychiau jog VIP’o skaichius turi but stabiliai proporcingas…kaip kazkas rashe - 10%-20% nuo nariu skaiciaus.
VIP’o suteikimo procedura: moderai pasiulo,o nariai prabalsuoja…Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

Na, ne tik kad visi moderatoriai tikrai nera zalgirieciai, bet ir VIP’as taip pat (pvz. as) Šypsena

jei kam nepatinka, ar as dar to nenusipelniau, tai galiu buti ir nare… juk ne pati uzsidejau "vip nare"…

skaitau ir negaliu patiket, kas cia vyksta…
nupušimas aukščiausiam lygy.
nepykit, chebra, bet aš manau, kad idiotizmais čia užsiimat.
kam viso to reikia?!
kad krūtesniu tipo pasijaust būtų galima?!.. Aš nekaltas

zinai, man px… Aš nekaltas

ai nu ka jus chia keliat bangas be reikalo NeNeNe

del logo suprantu: kiekvieną kartą atėjęs į bangą matai, o ta taurė akį rėžia, depresiją varo Šypsena ir t.t…

dėl vipų…
man labiau patinka idėja, kad visi lygūs. visai nėra skirtumo su kuo bendrauti su vipu ar ne, su R.K. ar su djbukiu - jei tik randama bendra kalba.
vertinu tai, kad R.K. įvertino mane suteikė tą statusą, nors visą vasarėlę nieko praktiškai neparašiau, o pavasarį beveik naujokas buvau.
appreciate Alus

bet kas prirašyta prie niko man nei šilta, nei šalta.

anyway, jei, kolegos, tikitės, kad tai kažką paskatins (privers) rimčiau pasižiūrėti į diskusijas, ir vietoj “eik na…” parašyti “drįstu, kolega, prieštarauti…” - tada viskas gerai ir būsiu pirmas, kuris pasakys: tie vipai blemba daro gerą darbą Gerai
bet jei dėl to tik padidės sumaištis bangoj, padaugės beprasmių ginčų net ne sporto temom… - Blogai

pagarba

djbuki ne visi zalgirieciai Vip nariai… tokia nesu ir visai nesigviesiu buti tokia…kad ir nuo ko tai priklausytu…seip man jokio skirtumo ar esu prirasius milijona zinuciu ar tik keles o statusas dar maziau rupi…svarbu galiu kada noriu uzsukti padiskutuoti…viska tuo prasideda ir baigesCha cha

Zmones VIO skiriamas uz kokybe,o ne kiekybe,tai pirma manau.Antra uz kulturos ir etiketo turejima.Ir trecia manau VIPo turetu buti max 20.

tai pala tu nori pasakyt jei zmogaus kalbejimo stilius yra jei jis kalba - diskutuoja apie krepsini ( cia kaipo pavyzdziu) ir pasako kelis kekismazodzius kitos komandos atzvilgiu tai jis jau nekulturingas yra ir neuspranat kas yra etiketas ir VIP negali but ? Aš nekaltas nu nezinau …

Nu matai del vieno stipresnio zodzio niekas nieko ir nesakytu,esme yra kontekste.

TAIP TAIP ZUIKA TU TEISIKAIP VISADA…VISUR IR BELENKURGerai