Del Sporto klubo VIP nariu ir nariu

2 90h: Va tai tau, padariau uz nuopelnus Sporto klubui pona VIPu, o kolega politikas - moderatorius “blogiuku” apsauke, ir del ko: uz tai, kad issiskyre musu “marketingines” vizijos “kaip padaryti, kad butu geriau”. Šypsena Aš nekaltas Mirkt
Nea, Bangos meete Wilno nepasirodysiu. Dar jei p.Sei I prisikalbintum i kompanija, tai man simply pavojinga gyvybei taptu ten pasirodyti. Cha cha Šypsena Vizijas galesim aptarti ir kitoje vietoje, o jei kada pasirodysi Kaune - prasome duoti zenkla, papolitikuosim. Mirkt

2 Nevada: Aisku, kad Alus ir pageidautina kuo didesniais kiekiais, o jei dar “Horn”, tai ir visai prabanga butu. Adresa pasakyt? Mirkt

2 juras: uz ka priiminesim i VIP, apie tai dabar ir diskutuojam. Siulykit idejas, aptarsim. Del apibrezto VIP nariu skaiciaus sutinku, kaip jau sakiau, jei per daug, tai tada bus nebe VIPas. Bet apibrezti, pvz. 20 - gal nereikia? O gal ryt plustelt daug zmoniu, kurie greitai uzsirekomenduos kaip “teisingi” member’iai, arba koks Sabonis pareiks nora tapti nariu - ka, tada turesime kazka ismesti? Cha cha

Nene, Saboni, o tuo labiau Macijauska Cha cha turim priimti be eiles

OT: o pas autobanginiecius visi nariai VIP, kad ir parase po 0 zinuciu, bet ten kitokia situacija biski

Pas autobanginius kardinaliai kita situacija, jie kitokie Mirkt i juos neziurekime, ju klubas kaip ir uzdaras, t.y. savaime VIP.
As asmeniskai Saba priimsiu i VIP, net jei jis bus ir su 0 zinuciu. Taip OK, ir Macijauska irgi. Mirkt

O jei rimtai - dabar yra 20 VIPu. Ar tikrai prie visu galim tvirtai "prisukti" lentele su uzrasu "VIP"? Sakykit, nes as pats tai turiu del keletos veikeju siokiu tokiu abejoniu, stebesim, jeigu ka…
Dar galima, kaip priimta visuose klubuose, naujus narius siulyti. Jei susilauks kitu VIP nariu daugumos pritarimo, sarasiuka papildysim.
Moderatoriau Jurai, kokia tamstos nuomone siuo klausimu?

as esu visiskai pries macijausko priemima i VIP del visiems gerai suprantamu priezasciu Cha cha Cha cha Cha cha
o jei siaip rimtai tai reiketu sugalvot gal kazka panasaus i “rekomendacijas” kuriu turi laikytis kad isliktum VIP: na tipo jokiu ten nesamoningu temu, devynauksciu keiksmazodziu ir panasiai

Nu aciu moderatoriams uz pripazinima, as irgi VIPe dziugu reiskia kazka naudingo esu padares Liežuvis

ei ei raminkitesŠypsena dar niekas nenusprendo kaip ir kiek ju bus o jau net juoda kiek ju pridygo kaip grybu po lietausŠypsena

Labai dziugu kad jus VIP nariai, bet as ne VIP narys ir kas man is to???
Speju kad tuo VIP nariu man tapt ner sansuNustebęs

kaip teisybes nebuvo taip ir ner negana to kad visi moderai zalgirieciai tai dar ir vipais buna tik zalgirieciaiBlogai

As siulau kad VIP nariu butu kokiu 30-40 juk klube apie 250 ir bus daugiau, taip pat noreciau, kad VIP klubo nariu butu galima tapti ir turint mazai zinuciu nes tie kurie tik ka istojo i kluba pries senbuvius neturi sansuŠypsena

pagal nuopelnus o ne pagal tai kad zalgirietis tai ir vipas jai manes nebutu praspyre tai siandien tureciau kruva zinuciu

mano manymu 40 vipu butu per daug, o del tapimo juo tai as irgi siulau nekreipt per daug i zinuciu skaiciu, svarbiausia kad ju nebutu tik koki 20 parasyta, kad zinutes butu "i tema", na bet turetu but nustatytas koks nors laikotarpis, kuris turetu praeit kad taptum vipu

Siūlyčiau neviršyti VIPų optimalaus skaičiaus 10 proc. Taip Tarkime, jei 250 narių dabar, tai ir VIPų neturėtų būti daugiau 25. Daugės narių, daugės ir VIPų. Beje, dėl naujų priėmimo gali spręsti ir likę VIPai, ne vien moderatoriai. Toks “logiškas“ pasiūlymas, tarkime.

OT: R.K. o manęs tai Tau ko bijoti?.. Mirkt

teisingai SEI I sako, del nauju nariu priemimo turetu balsuot VIP, o djbukis nors ir svarbi asmenybe sporto forumui bet manyciau i VIP netinka Liežuvis

nu va akivaizdus pavyzdys ZALGIRIETIS prabiloCha cha

aisku kad ZALGIRIETIS ir to visiskai neslepiu Liežuvis

nu as ir sakau vipai tik zalgirieciaiBlogai

Nesamone pagal zinuciu kieki tarkim bus 25 VIP nariai dabar as esu 28 parasau 10 zinuciu 3 aplenkiu ir ka tada kitas praranda savo statusa??? Nesamone pirma reikia nusprest kaip tampama VIP nariu kaip prarandamas sis statusas o poto jau kazka skirti VIP nariu o ne taip kad VIP nariai tampa tik zalgiriniai ir ju draugai, tarkim as uz kad 90h tapo VIP nariu, bet kodel pvz DJBUKIS ne VIP narys jis zinuciu turi daugiau ir pn. Taip negalima skirti narius pagal zinuciu patikima arba pagal pazystamus, turi buti kazkokia sistema.
Siulau:
Tegu VIP nariais tampa tie kurie paraso daugiausia normaliu zinuciu per savaite, nes kitaip senbuviai amzinai bus VIP nariai, taip pat sis statusas turetu buti laikinas ir daznai keistis tada butu idomiau.
Galetu butu dar vienas statusas EXTRA narys tai tas kuris pastoviai parasytu daugiausia normaliu zinuciu islaikytu VIP statusa gana ilgai ir seip butu nusipelnes sporto klubuiŠypsena

nu va pradzioj net nustebau kad vipu patapau bet po to kazkaip pagalvojau juk kruvos mano zinuciu sitam forume liko… cia tik vasara biski apsileides buvau, bet pazadu pasitaisyt Šypsena

pritariu sei I reikia daryt vipais kazkoki procenta tarkim 10-15%

djbuiki as VIPAS ir uz ryta einu…

tai matyt valdzios nesusipratimas

aha man ir idomu kodel 90h vipas???