Del smulkiu rudziu ant auto ...

Del smulkiu rudziu ant auto …

Man butu idomu gauti patarima kaip susitvarkyti paciam, t.y. atlikti smulku kosmetini dazyma. Dazymo vietos pora delno dyzio nuejusiu dazu lopu bagazineje, bei keletas vietu salia uzpakalines sodynes (remonto pasekmes). Taigi klausimas butu, kas galetu patarti ka geriausia daryti:
koki grunta deti (pas mane nuvaryti dazai iki metalo), kiek laikyti, kada dazyti ir pan… sakykime, kad labai miglotai zinau dazymo procedura.

Klauskit konkreciau, cia primaliau galbut bus neaiskumu:-)

Dekui uz atsakyma. Situacija tapo aiskesne. Belieka surasti laisvo laiko ir imtis darbo pasiraitojus rankoves.

Profai gerai, bet siuo metu jie nenori uzsiimti tokiomis smulkmenomis, jie per ta pati laika per dazys visa sparna ir gaus daugiau nei as jiems mokesiu uz keleta lopu…

rankyte tai panike pakelus Šypsena

koks pasakymas “uoga” Juokiasigreena ir ash prie taves Cha chakas ten tep rankyte pakeles? Nekaltas

ziaurumas…

nu klausk I_rock Šypsenagreena jo tu uoga Mirkt

:confused: reiks Zirzylos paklausti;]

Ir ash uoga tada Nekaltas Cha cha…O shejp wisaj Gerai atrodaj Mirkt

I_rock agne jos vardas, ji uoga 8oke, nieko paaugs Mirkt ga ir bus kada isrinkta Liežuvis

“preziko”? Juokiasi

ta is kaires, salia taves. is stovyklos ji mano, man atrodo;/

Gerai Taip

Cia pries musu sulios rinimus i preziko posta, as ta juoda, gal meldziuosi, neeezinau Cha cha vistiek tik 2ra likau Liežuvis