Del shutle

Del shutle

tas j’e’b’a’n’a’t’a’s dar gyvasLiūdna
jis mane izeidineja,noriu,kad jis padoch,kaip suniukas.
kas uz tai?

Apakęs tai sutle atidare burna.O kam? Kad paciulpti.

shutle neturi ka pasakyti ir pasislepe, kaip zuikis.
jis zino, kad visi jo nemegsta. sh/i/k/n/i/u/s

Na nezinau man jis nekliudo, cia juk Blevyzgu forumas…

Man tai jis kazhkox mazhvaikis.Keikiasi,varo ant visu.O i save net nepasiziuri.Tipinis pridurkas kazhkox.Labai shustra vaizduoja.

TIKRAS GROZIS: ble,pradedi biesint savo varymais ant kituPiktasPiktasPiktas visos tavo zinute parasytos gnalinant ant kitu-tai gal tu poosk nx is Bangos -arba bent issaiskink priezastis kodel SHUTLE cia durniuoja?Piktas

nu ko che pykti-visokiu zhmoniu yraMirkt! o man asmenishkaj shutle yra visaj zjbs baxuriukasMirkt

niu, zinokit, as is pradziu irgi apie ji taip galvojau,
bet gi dabar vat jau visiai normaliai jis…
Mirkt

Aha, aš mažvaikis…Tu bl.nx žąsiau visai nuo dročinimo apakai? Kas į save nežiūri? Aš bent jau nuo nieko nesislepiu ir kas nori į mane pasižiūrėti gali…O ks dėl mažvaikio tai čia jau vien profil’as daug pasako - mašinytėm apsidėjęs ir dar kaip pienburnis F1-suprask svajonė. Eikit Jus N-A-C-H-U-I iš tokiu malalietkų nieko kito ir nelaukiau, tik kažkaip labai ilgai niekas nesiryžo, o man tokie duchai į pimpalą neatsirėme, todėl pezekit Jus kiek norit man px, nes čia ir yra blevyzgos, o jei dėl mano blevyzgų nukenčia Jūsų EGO - tai psichiatrijos problema…DURNIUKAI>>>>Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

O TikrasGrožis apsisupo save malalietkom kaip “Brigada” torpedom ir sukūrusi savo n-e-d-a-p-i-s-t-ų, prasidročinusiu koaliciją bando atstatyti savo autoritetą, kurio bl.nx niekada nebuvo…Tu geriau nick’ą pasikeisk ir pradedam normaliai bazarinti, jei tai asmeniška, ką gi tada nieko nepakeisi. Šiaip tai tu man p-a-c-h-u-j-u, daryk ką nori. Dėjau ant tavęs seniai ir ilgam…Cha chaCha chaCha chaCha cha

NE jus paklausykit : “jis mane izeidineja’ (AS)noriu.!..
kas uz tai?”

Čia tai iš viso P-Y-Z-D-E-C - ją tipo įžeidinėją (taip durai ir reikia ir dar maža) ir JI nori! IR KAS UŽ TAI?
O visi gražiuoliukai tik kelia rankutes ir šaukia: "aš noriu, aš noriu…karaliene, motina MŪSŲ).IDIOTAI…Ai …****ites save i šiknas ir nemaišykit.
PiktasPiktasPiktas

P.S. Jūs atsidarykit jos profile’ąir pamatysit kam užlaižinėti norėjote…

mazhylis0814 raše:

Man tai jis kazhkox mazhvaikis.Keikiasi,varo ant visu.O i save net nepasiziuri.Tipinis pridurkas kazhkox.Labai shustra vaizduoja.

[/quote]

Aha, aš mažvaikis…Tu bl.nx žąsiau visai nuo dročinimo apakai? Kas į save nežiūri? Aš bent jau nuo nieko nesislepiu ir kas nori į mane pasižiūrėti gali…O ks dėl mažvaikio tai čia jau vien profil’as daug pasako - mašinytėm apsidėjęs ir dar kaip pienburnis F1-suprask svajonė. Eikit Jus N-A-C-H-U-I iš tokiu malalietkų nieko kito ir nelaukiau, tik kažkaip labai ilgai niekas nesiryžo, o man tokie duchai į pimpalą neatsirėme, todėl pezekit Jus kiek norit man px, nes čia ir yra blevyzgos, o jei dėl mano blevyzgų nukenčia Jūsų EGO - tai psichiatrijos problema…DURNIUKAI>>>>Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

O TikrasGrožis apsisupo save malalietkom kaip “Brigada” torpedom ir sukūrusi savo n-e-d-a-p-i-s-t-ų, prasidročinusiu koaliciją bando atstatyti savo autoritetą, kurio bl.nx niekada nebuvo…Tu geriau nick’ą pasikeisk ir pradedam normaliai bazarinti, jei tai asmeniška, ką gi tada nieko nepakeisi. Šiaip tai tu man p-a-c-h-u-j-u, daryk ką nori. Dėjau ant tavęs seniai ir ilgam…Cha chaCha chaCha chaCha cha

[/quote]

BučkisBučkisBučkis

Na ką aš galiu į tai atsakyti? tas pats braižas…Bešanaja sabaka Baskervilei. O išprotėjo dėl to, kad bėgdama per pelkę ant kuolo pasimovė…O Watsonas su Holmsu i burną darė…Cha chaCha chaCha cha

Tikram groziui: tu, grazuolyte, buvai kuri laika mirus. Ir tikrai NE visi jo nemegsta. Pries darydama ka nors, pamastyk, nes tavo elgesys ir issauke tai, kas tau siuo metu laaaaabai nepatinka.

sveiki ir visogeroCha cha
Ka as norejau pasakyti,- visi kas deda ant shutle yra gaidziai, mazvaikiai, urodai ir tt…PiktasPiktasPiktas
tiek ziniuCha cha

Nu bl.nx. aciu…visada zinojau, kad galiu pasitiket…Ne tiek jau musu fainuoliu daug ir yra…

PrasomŠypsena Ex z.a.j.a.b.a.l.a darbe sedet einu bl namo.
Viso visiemsCha cha

SHUTLE :laikykis Geraimums kaip budistams px visokios isterikuojancios ir neturincios ka pasakyt valkatosPiktasCha chaCha cha

To Liaudies Priese: tik tiek teturi pasakyti?

Ka cia bepridursi viskas ir taip aisku.
Cha chaCha chaCha cha