Dėl pelės?

Dėl pelės?

Iškilo toks klausimas, ar optinė pelė su laidu (Logitech), pajungta per USB turi veikti dosinėj aplinkoj ar ne?
Padarau, kad compas startuotų į dosa, į volkov comander ir ten man ji nenori veikti. Sudedu draiverius atsiranda pelės žymeklis, bet jis nejuda. Kai buvau pajungęs pelę paprastai ne per USB tai veikdavo. Gal sakau nedadarau ko nors, ar per USB jungtį ji iš vis negali veikti. Dėkoju.

Dosinej aplinkoj neveiks ji

gal ant tavo dosinies aplinkos neweikai USB? man tai buvo bios’e isjungtas USB ir net windozej neweikdavo

Dosinėj aplinkoj man USB pelė veikdavo tik Acronis programose. Kitur jokių šansu. Dabar prie kompo pajungtos dvi pelės Laimingas

teoriskai prie tavo peles turetu buti perexodnikas - usb-ps/2 jo pagalba galima priversti veikti is po dos’o

taip pat , bios’as - tenais gal palandzioki , kai kuriose mamytese buna mouse4dos palaikymas

o kas del acronio - tenais ne dos’as - te linux’as kiek supratau as

Na kagi, dėkoju visiems už info. Pasijunges ir aš dvi peles, o ant tos optinės buvo perexodnikas tik va norėjosi sužinot ar per usb dose gali veikti ar ne. Taigi dabar viskas aišku. Alus Alus Alus

šiaip tai trūxta tau USB draiverių dosui… ir psio.
Sumesk juos ir gyvenk Kietas
šiaip su usb draiveriai dose ilgai striuka gi buvo;]

dosinei draiveriai!!!
gali patikrint uzsikroves startupini 98 diekeli Liežuvis