del padangu restautavimo ( taisymo)

del padangu restautavimo ( taisymo)

gan gyliai isipjoviau viena padanga is shono i bordiura. ipjauta tik guma kelis melimetrus i gyli. ar imanoma kaip nors suremontuot, sulituot ar panasiai? ar visdelto jau reikia mest ja lauk? ir kiek tai galetu kainuot?

Tau cia patarti gali tik tie kurie uzsiimineja padangu montavimu ir remontu,nes nemates nieko nepatarsi.O padaryti manau padarys,bet gali buti mushimas.

seip tai deda dideli lopa , kad toje vietoje padanga nesprogtu, o jei noretu sprogti , kad graziai nuleistu… ir nepatariama deti ant vairoujamuju ratu… Nekaltasinternete tikrai nesutaisysim , patariu kreiptis i tuom uzsiimancias firmas Nekaltas

nu ka galima pasakyt, jei tikrai tik guma, tai nieko blogo turet nebutu. Nei rjei yra ka klijuot imi kliju ir priklijuoji del estetinio vaizdo ta atvepusi sniura. ir dedi ant galo, nes kaip minejo gali but musimas, o ir patikimumas jos mazesnis. Taipo jei ir kordas dregstas, tai net sunku ka patart, nebent tik tai kad vairuok atsargiau, ir bordiuru negaudyk daugiau Juokiasi

buvau prakales i bordiura savo 17kine zemo profilio padanga,kadangi buvo atvazineta apie pora men,gaila buvo ismest.nuveziau pas meistrelius i birzelio 23gatve ir jie sutvarke.kainavo apie 40 lt su montavimais balansavimais.ten klijavo is vidaus kaskokius siulus,keliais sluoksniais.is isores matesi,kad prakirsta,bet guzo nebuvo ir musimas nesijaute,atvazinejau su ta padanga ant priekines asies apie 1 metus laiko ir nieko nei sprogo nei ka . meistras ir sake,gerai kad atveziai,kol guzas neisoko ,bo po to butu jau neremontuojama

na siandie ryte pridaviau… turetu sutvarkyt, pasirodo ir siulas pazeistas siek tiek buvo ir po truputi leido. bet supratau kad emazai pais - 60 lt. bet tikiuos verta bus moket.

buvo mano tema siuo klausimu. Jei idomu, paskaitinek [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/297211.24 1-=(1998435641](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/297211.241-=(1998435641) man dar puikiai padangele laiko Geraisekmes Labas