Del orginaliu cd rasymo i kompa

Del orginaliu cd rasymo i kompa

kaip irasyti orginalu muzikos kompaktai kompa
zinau kad tam trukdo kodas ant kompakto ar kazkas panasaus
tai kaip ten viskas is tiesu?

[quote]zinau kad tam trukdo kodas
[/quote]
Pats sugalvojai ar patarė kas?

[quote]kaip ten viskas is tiesu?
[/quote]
kopijuoji ir viskas. Gali būti, kad nerodys *.wav failų, bet čia tik Windų registre uždėta CD įrenginio folderio savybė. Puoškis, dabar iš tavęs šaipysis čia.

Ką čia mulkini, pats irgi ne viską iš karto žinojai. Ar nežinai, kad firminiuose CD (jie visiškai kitokie, nei nefirminiai) uždėta apsauga, kad kompas negalėtų nieko skaityti? O norint muzono pasiklausyti reikia jį kopijuoti, tik iš kopijos gali klausyt, ba kompas tik kodus mato, o muzikos - ne.

^^^^^^^^^^^^^^^^^ Sakiau? prasideda

Faktiskai taip pat kaip ir paprasta CD, tik pavargt reikia, buvau gaves Bryan Adams toki CD, su Easy CD Extractor viskas ciki gavos Taip

karocia pvz nusipirkau Dzordanos kompakta ir perrasius ji i kita cd nieko joks magas nei joks kompas nenuskaito
tik suvariau kompakta.Nieko nesigavo
Paskui bandziau i kompa sumest su audiograberiu ir audiocatalystu bet bibis gavosi
imete tik viena daina

[quote]bet bibis gavosi imete tik viena daina
[/quote]
Apakęs labai rimtas atradimas, Gėlėiai dabar labai vertinami. Nekaltas aš vat mąstau Taip gal ir man kokį atsarginį įsigyti, originalą pačiai pačiai Flirtas tausočiau …

Apakęs labai rimtas atradimas, Gėlėiai dabar labai vertinami. Nekaltas aš vat mąstau Taip gal ir man kokį atsarginį įsigyti, originalą pačiai pačiai Flirtas tausočiau …

[/quote]

Kazka labai norejai pasakyt, bet nesigavo Nekaltas