del nuobaudu


del nuobaudu

gal kas susidure… kas numatoma istatymo, jei savos teises pralaktos, ir vazinejama su kito asmens vairuotojo pazymejimu, ir uzlupa mentai, kad buvo pateiktas ne savo vairuotojo paz.? doku padirbinejimas cia kazkaip nelabai limpa… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

tas dar triedia del doku padirbinejimo Cha cha

NB, tau- viena fotke zemiau Blogai

ATPK uz vairavima neturint teises + BK 302 str. (laisvės atėmimas iki 6 metų).

as kazkada senai i regitra egzamina ejau laikyti, idomu kaip butu baigesi jei butu issiaiskine Cha cha

MP tai iki, o nuo (turi buti bent kokios trys keturios baudos)? maximalke isskirtinais atvejais taiko, neuztektu pravenu, jei visus tokius uzdarinetu.

tai ko klausineji jei zinai … ar taip sunku tris (LRS) raides narsyklej suvesti …

tu man atkopink linka su tuo str, o ne metyk cia paskutini sakini toj litanijoj.

yra lyg straipsnis už svetimo dokumento naudojimą Nekaltas

infolex.lt/ta/66150:str302

o jei dokas buvo nepagrobtas, o nupirktas is savininko? Juokiasi

galesi mandravoti kai pagaus Juokiasi

tu cia maziau issipisinek Šypsena as ne savo atveji aptarineju.

bbž bet disponavo svetimu doku, straipsnis točnai yra Cha cha

nieko nepripis, gausi tik uz tai, kad bandei apgauti, ir aisku kad be teises vairuoti vaziavai. Is esmes px jei surandi panasu.

sugalvok tu man dar taip Juokiasi laba diena, pareigune, as pamela anderson, va, dokumentas. Tik siandien nekaip atrodau Cha cha

vat bbz, mano pvz, tai ten is harios kaip 2 vandens lasai Juokiasi nu as irgi su dokais dirbu, man jokiu zagvozdkiu nekiltu. Ne Cha cha

šiaip vienas čia su ne savo duomenimis garantiniame servise pridavė vogtą telefoną, atsiimant mentai supakavo, bandė pripiešti, kad jis pavogė, nuo to atsimazino, bet dėl ne savo duomenų naudojimo teismas. Šiandien kaip tik galutinis vyks, galėsiu vakare parašyti ko sulaukė, metus laiko tampėsi

butent todel ir yra baudziakas kad nebespridelintu visokie su svetimais dokais, nes neturedamas kitu duomenu labai lengvai gali manyti kad zmogus doko fotkeje ir realiai stovintis yra tas pats