del mp3 is kazaa bug\'u. visi populiaresni gabaliukai stringa!

del mp3 is kazaa bug’u. visi populiaresni gabaliukai stringa!

visi populiaresni gabaliukai, pvz kaip justin timberlake - sinorita, parsisiuntus stringa, grojant uzsiciklina ir viskas, ir taip pastaruoju metu labai su daug atlikeju zhymesniu darosi, cia kas apsauga tipo nuo piratu muzikos platinimo? ar blogas ripas? gal eina su kokiu softu ta mp3 gabaliuka paconfigint koki takeli ir jis jau groja graziai?

128kbit "kokybes" mp3 daznai buna fake’ai. siuskis 160 ar 192kbit ir viskas bus okei… Gerai

Man irgi yra taip pora kartu buve. Cia tikriausiai kazos bug’as, nes dabar siunciuosi per kitur ir viskas ciki Mirkt

ne bugai, o autoriniu teisiu saugotuvai specialiai uzspamina kazaa tokiais pagaidintais mp3… Kanda

tame ir reikalas kad as minimum siunciuosi 192 kokybes ir beveik visi buna su tokias bug’ais. as irgi manau kad autoriniu teisiu sergetojai cia prisideje f**k, tai ka pasiulytumete naudoti vietoj kazaa? soulseak’a? ar dar kokio softo geresnio yra? neskaitant emules?

niu vaikeli nezinau Ne aisku ,kad naudok slsk, bet… na, tarkim, per siuos metus gausiai siunciantis mp3 pagal tavo aprasyma buvo tik vienas - naujas "U.N.K.L.E." darbas Liūdnas Nezinau, matyt, tarp tikriausiai tavo naudojamos kaazos ir mano kaazos lite (ar k++) yra daugiau skirtumu, nei spyware nebuvimas.

klausyk dedule, pas mane irgi kazaa lite, taip kad nereikia cia spangti apie skirtumos, okTaip. o del muzono tai as sakau, kai siunciuosi d’n’b, deep house ar ar kazka panasaus, viskas buna okis, bet kai iskyla noras pasiklausyti kokio r’n’b kuri groja kox populiaresnis atlikejas, tada ir prasideda bajeriukai. cia as manau tik viena, autoriniu sergetoju ranku darba…Piktas

Išeitis - siųstis tik nepopuliaresnius gabaliukus arba iš vis daryti remove visas kaziolas ir kt. fiškes Veee

Hei bandikit eiti i http://www.downloads.lt ir is ten siustis soft. Arba parsisiuskit imesha ir is ten siustis mp3 man tai is ten gerai siustis…Taip