Del moralines zhalos atlyginimo

Del moralines zhalos atlyginimo

Sveiki

Man 18m ir man grasina vienas nepilnametis zhmogus sugadinti automobili ir susidoroti. Turiu visas jo zhinutes www.one.lt tinklapyje ir tyksliai zhinau kas jis, beto grasino telefonu, bei su grupele savo draugu mokykloje. Kaip elgtis tokiu atveju? Ar galima parashyti pareishkima ir kaip irodyma pateikti tas zhinutes? Ar imanoma laimeti moraline zhala?

rakint tokias temas. moralines zalos atlyginimo uzsimane… siulau prevencine priemone - maziau kabek one.lt ir praeis savaime.

jau patarei tai Veee ka tiketis is naujo lankytojo…

tai tu patark, blondine is Kauno ValioJuokiasiCha cha

Pareiskima parasyti gali, BET… ne tiek daug shansu Nustebęs BET… vis tiek parasyk pareiskima, ypac jeigu zinai koks konkretus asmuo taip elgiasi (“papytka ny pytka” Mirkt). Teorishkai gali moraline prisiteisti (jeigu butu nuteistas uz grasinimus), bet praktishkai, nemanau, kad tokia to zmogeno veikla butu kvalifikuota klaip nusikalstama veika, todel ir labai abejoju del galimybiu prisiteisti moraline zala. Cha cha

O tai kaip siuo atveju pasireiskia moraline zala? Psichologiniai sutrikimai (bijai iseiti i lauka, bijai tamsos, bijai kompo)? Psichologinis smurtas is tavo problema zinanciu aplinkiniu (bado pirstais, spjaudo i lekste mokykloje)? Savo vertes sumazejimo suvokimas (jautiesi visiskas siuksle ar panasiai)…
Apskritai, pries imant musuose nunai taip ispopuliarejusia kiekvienam zingsny moralines zalos tema, klausimas, kas nors apie si susirasinejima inetu zino apart taves ir “negeriecio”? Nekaltas

Taip, zhino daug kas, ir kai grasino daug kas mate… , o bijau eit per miesta, kad shakalai neuzhpultu, bijau palikt mashina, bijau kad langus ishkuls namo, bijau eit i mokykla ir negaliu susikaupt, nes kas pertraukai ruoshiuos apsigint, o ne apie mokslus galvoju. Neduok dieve padaryk ka nepilnamechiui, mane gali ish mokyklos ishmest ir pan. juolab jo motina ten dirba. Esu suvarzhytas.

na, tai parasyk pareiskima vien todel, kad jeigu tam (tiems) nepilnameciams ka nors padarytum butu lengviau apsiginti, kad tai buvo butinoji gintis. Be to jeigu jau parasysi pareiskima, policajai bus priversti atlikti tyrima, t.y. tame tarpe kviesis ir tuos (ta) nepilnamecius apklausai, o tai gali kiek isgazdinti chebra. gal apsiramins kiek.

kreipkis i teisesaugos institucijas, o toliau jau tik galesi mastyt apie moralines zalos atlyginima Šypsena