Del modemu

Del modemu

Prasau patarimo del modemu… Kokios firmoos, greiciai??

Acorp External Hardware Modem, 56K V.90 PCI Data/Fax/Voice, W/speakerphone, Rockwell(Conexant) chip 169.41
Acorp External Control-less Modem, 56K USB Data/Fax/Voice, W/O speakerphone, Rockwell(Conexant) chip 126.01
Acorp Internal Control-less Modem, 56K PCI Data/Fax/Voice, W/speakerphone, Rockwell(Conexant) chip r 81.20
Acorp Internal Control-less Modem, 56K PCI Data/Fax/Voice, W/O speakerphone, Lucent chip retail (Sha 68.60
Acorp Internal Software Modem, 56K PCI Data/Fax/Voice, w/o speakerphone, Rockwell(Conexant) chip ret 44.80
U.S. Robotics 56K V.90 PCI Voice Faxmodem 197.74
U.S. 56K v.90 PCI Date/Fax/Voice CTR-21 Countries 75.58
U.S. Robotics 56K External Message Faxmodem 418.09
U.S. Robotics 56K v.92 External Faxmodem 310.74
U.S.Robotics Courier V. Everything 56K External Modem Dial-up & Leased Line 875.73
U.S. Robotics ISDN PCI Internal Pro TA with ST Interface 214.69

Ir kagi pasirinkti??? Aš nekaltas Aš nekaltas ACHIU

U.S. Robotics 56K v.92 External Faxmodem 310.74,jei biudezetas leidzia,jei ne Acorp External Hardware Modem, 56K V.90 PCI Data/Fax/Voice, W/speakerphone, Rockwell(Conexant) chip 169.41

THANKS Taip Taip

Dalenas, dar gi neaisku ar internetas bus per modema, ar per tinklo plokste! O jeigu tu nori kaip sakei tik menesiui paimti koki bangos ineta kaip pas Donce, tai imk koki disovesni!!! Cha cha Cha cha Cha cha

Tai ka jus blin norit pasakyti kad suplojes 300Lt turesiu daugiau nei 5kb/s siuntimosi greiti. Blin paaiskinkit kas nors apie ta 92

Greičio stebuklo nebus su bet kuriuo, modemas yra modemas. Bus tik stabilesnis darbas, gal kiek greitesnis sujungimas, ypač, jei linija nekokia ir pan., jei imsi geresnius. Tas liečia ir V.92, tai kol kas naujausias protokolas.

Mano modemas 56, bet sykį užsiprašęs iškart daug puslapių turėjau visą minutę 8.0 DL ir 6.0 UL. Paprastai būna daug mažiau. Taigi ne modeme kaklelis siauras o linijoj.

Geras isorinis modemas + geras linija = stabilus 51 - 53 Kbps ,taciau reikia ir tvarkingu telefono laidu iki kompo ir modemo ne uz 50 lt. Šypsena