Dėl keisto katės elgesio...

Dėl keisto katės elgesio…

Sveiki, Turiu klausimuka: pastebejau, kad mano kate pradejo labai keistai elgtis - kart no karto slapinasi ne i savo kraiko dezute, bet salia jos. Suprasciau, jei ji butu pilna (pridaryta), taciau ir pakeitus jos smeliuka ji elgesia kaip jai patinka - viena karta ten, kita kart - salia. Anksciau viskas buvo normalu, viska darydavo i savo dezute. Gal turite minciu bei patarimu kas ir kodel? Dekui.

dazniau keisk smeliuka, ir butinai inda isplauk po to

Kartais taip pasielgdavo ir mano katyte…bet itariau kad reikia keisti dazniau ir isplauti dezute…dabar viskas gerai, tvarkingai daro( poniutes tos kates Šypsena)…p.s o ir ta vieta kur stovi deziute, isvalyk Taip

budavo ir mano namuos sitokiu atveju, bet susitvarke, kai dezute isplovem Šypsena dabar tvarkinga mergina Šypsena

kate turbut labai tvarkinga ir jai reikia idealios shvaros Taip

Gal pries tai buvo pilna o po to dare sale is ipratimo Nekaltas

Jo jo ir mano katė taip panašiai daro (kartais) Tik ji kažkodėl pasirenka vietą už vamzdžio (turbūt, kad ten šilta…) Tačiau pastaruoju metu vėl pradėjo daryti į dėžutę. ---------- *Bet čia tik mano kvaila nuomonė*

kates daro salia dezutes del labai paprasto dalyko. jos dideles laisves megejos, todel reikia daugiau vietos. jei tavo kate neiseina i lauka, vienintelis sprendimas, erdve. Del kvapo taip pat tiesa, cia ir esme, ji jaucia ta kvapa ir zino kur daryti, bet… antras problemos sprendimo budas, jei manai kad tavo kate nenusipelne daugiau vietos, reitu dezes aukstesneis krastais, galimi poelgiai (kates): 1) ji darys i deze, 2) ji darys kur nors ant kilimo ar po stalu. Priklauso koks gyvunelio charakteris. Rinkis. Sekmes!