del kacialkos

del kacialkos

trefke tu trefke jauciu pirmiausia tau reiktu paaugt Cha cha

o tau reiktu pasikeist nuotrauka, - macijauskas jau kitoKIA . jei nezinai kur nuotrauka surast - /plytos.host.sk/ Cha cha

djbukis pamatys isvirs is koto juk ten jo idialaiJuokiasi

bukis virsta is koto kai prigeria bet kadangi negiaria tai nevirsJuokiasiJuokiasi

tai kas nors pagelbesit man ar ne? kiek supratau cia yr nusimananciu…?

kaip pradedanciam 5x per savaite tikrai per dauk. Pradek nuo 3 kartu, kai sausgisles ir raisciai apsipras su apkrovomis, galesi didinti iki 4. 5 apskritai per dauk. Siaip neretas mano pazistamas zmogus, kuris sportuoja jau n metu ir tai vaiksto po 3 kart i savaite ir jam to pilnai pakanka.

nu zinosiu dab. thnx

viskas priklauso nuo organizmo. jeigu jis po kruvio atsistatineja greit, gali daugiau sportuot. siaip nepatarciau daugiau negu 3 kartu, po 1-1,5 val. reiketu ir mityba priderint.

nu as pries tai esu kokius 4 metus kase treniravesis, tai kazkiek tas fizinis pasirengimas yra, o kad per dideli nuovargi jausciau tai nzn…gal apsistosiu ties 4 dienom

gal ir teisingai, bet jeigu pradesi jaust pervargimo pozymius, mazink kruvi.

Man atrodo pradziai reiktu pradet po 3 i savaite, o veliau matysi kaip jausiesi. Jei gerai tai gali padidint treniruociu skaiciu…

jei darai pradine sistema, t.y. visas raumenu grupes per viena treniruote, tada 3 dienu pilanai pakanka pradziai. jei jau perejai prie 2 dienu sistemos tada reikia 4, nes trys jau per ilgi tarpai gaunasi. juo labiau jei skirtstai viska per tris dienas, tada ir 5 nepamaisytu.
siaip tai su dvieju dienu sistema sportuojant 4 dienas per savaite, galima gana ilgai sportuot ir tik kai jau pasieksi tam tikra riba kai kazkas nebeina, tada galima ieskoti kitokiu sistemu ir keist treniruociu intensyvuma, nebent pradesi ruostis kulturizmo varzyboms, o tai jau atskira kalbaCha cha

dar visai mazai sportoji. tau reikia 3 kartus i savaite bet gerai pasportot.o jei sportosi 5 kartus tai perdaug nes raumuo nepailseja ir neatsistato ir tada sunkiau sportojasi ir mase neauga.tad triju ,maksimum keturiu kartu uztenka.

a tai sit kaip

aciu uz komentarus