Del groteliu


Del groteliu

buvau isidejes tokias groteles priek. (be zenklo),tai kaip kazkas ir sake,kaip pasatas b5-tas atrodo,nepatiko man Blogai atkeiciau atgal Gerai

bereikalo atkeitei, taip labiau lipo Taip

bereikalo atkeitei. nors ant juodos dar geriau ziuretusi

ouby4ever duok linka su tuo flashiniu zhaidimu kur reikejo aukso luitus pritraukinet Cha cha

skonio reikalas edga,bet gyvai ziurejosi nekaip,bent jau man Mirkt

teisingai padarei Mirkt, o tai i uadi nepanasu Šypsenabuvo. O kokia kaina tokiu nauju?

123games.dk/game/other/goldminer/goldminer.htmfreegamesonline.dk/funnygames/puzzlegames/roundbounceout/in dex.phpedga Cha chaypac darbe laika stumt gerai,kai yra koxs pusvalandis laisvo laiko Gerai Juokiasi

(turbo)-nezinau kokia kaina,cia draugas butu daves uz olaus bonkiu pora Mirkt

man tai nuo seno patikdavo tos groteles be zehnkliuku Kietas

danke, db turesiu bent prastumt laika iki 5h Gerai Juokiasi

nu ash ir galvojau,kad geriau atrodys,bet nesimate to tikrojo audi pilkojo veido Juokiasi Žliumbia Juokiasiketuriu ziedu BLIZGANCIU Juokiasi Linksmybės

Audiforewer: kaip tavo dtraugas “silale” sako keturi vestuviniai ziedai Juokiasi

(turbo) tai nereikia auto vestuvem puosht,jau papuoshta ish gamyklos ishrieda Gerai Cha cha

audi pritaikyta viskam Apkabinimas

audi.banginiai dauguma nemegsta audi uztat ir sako, kad groteles detum be zenkliuko Cha cha

butent del to ir sakom Juokiasi (shiaip man tos naujesnes ouby, tai visai Gerai, bet tos ceshkes, beshkes, ubages ir t.t. ir pnsiai, tai Blogai Veee)

ismesk tas grotas Kietas

SHILLAzzzz_BMW ko nedirbi?

as dirbu kiaura para! ne taip kaipo lenkai Labas