del draudimo

del draudimo

visu pirma ar labai skiriasi kanos atzvilgiu draudimas 2.0l ir tarkim 1.6 ? mano atveju yra 2.0 vairuotojas virs 25m ir tikrai turi 4 metu staza. Galvoju apie kasko eko draudima, kiek jis kainuotu, kokioj firmoj(bendrovej) galima butu palankesnemis salygomis apsidrausti? Mirkt taip pat kokia(kokio lygio) apsaugos sistema montuoti? ar uztenka kad ir pacios gnome ar panasiu savybiu turincia signa det? Nekaltas

tai čia gi tik forumas, o ne koks infofonas Cha chabuvo tema apie kasko eko - lyg ir nelabai apsimoka. Paprasčiau ir greičiau info gausi paskambinęs į 2-3 draudimus ir kitiems galėsi papasakot.

tai tu gal i draudimo bendrove parasyk emeila Nekaltas Labas

na reiks skambint ka nieks nezino Liežuvisp.s. matai(na veliau tikrai pamatysi) tinginys as esu, net auto automatas Cha cha

nu jooo… Nekaltas Cha cha

Man Kasko eko kainuoja 657lt, paprastas Kasko be vagystes 637lt Cha chava tau ir eko…

tikru tikriausias EKO Cha cha

vakar apsidraudžiau “kasko-eko” Lietuvos draudime kainavo:189 lt auto dvilitris skcorpas 94m Laimingas

Kasko - eko daro tik Lietuvos Draudimas ,kasko - eko signalizacija nereikalinga , nes draudi auto tik nuo avarijos kurioje būsi pats kaltas… Dėl signų tai jos skirstomos į tam tikrus lygius , tai prieš draudžiantis reikia pasitikslinti ir t.t. O čia Tau niek s tiksliai neatsakys - skambiniesi į bendrovę ir viską tiksliai išsiaiškini… Palankesnės salygos - kaip pats supranti savo klausimą ? Nori pigiau - eik į mažesnę kompaniją , nori kad žala būtų normaliai atlyginta - eik į didesnę ir patikimesnę … A700

ar labai gelbsti slapukas? ant kiek jis ikandamas vagims? (neskaitant atveju kai uzmato…)

bta.lt/epolisas/p_octa.php Gerai jie neskaiciuoja rizikos faktoriaus todel asmenims padariusiems avarija, didesnes kubaturos auto ar jei nera 25m tai apsimoka